PRO Plus i EVO Plus – nowa generacja kart microSD i SD

PRO Plus i EVO Plus – nowa generacja kart microSD i SD

Samsung Electronics zaprezentował dziś najnowsze karty pamięci typu microSD i SD z serii PRO Plus i EVO Plus, stworzone dla profesjonalistów, entuzjastów fotografii, filmowców i twórców treści. Zoptymalizowane pod kątem użytku profesjonalnego karty pamięci Karty pamięci Samsung serii PRO Plus, zapewniają błyskawiczną prędkość odczytu do 160 megabajtów na sekundę (MB/s) i zapisu do 120 MB/s1, pozwalając na płynne przechwytywanie treści w rozdzielczości 4K (UHD) i Full HD (FHD). Nośniki pamięci z serii EVO Plus oferują natomiast do 1,3 x wyższą wydajność niż ich poprzednia generacja, zapewniając transfer danych do 130 MB/s [1]. Dzięki temu jest to idealny wybór, zarówno dla fotografów profesjonalistów, jak i dla zwykłych użytkowników.

PRO Plus i EVO Plus

  • Błyskawiczny odczyt do 160 MB/s w przypadku wersji PRO
  • 3 x wyższa wydajność w porównaniu do poprzedniej generacji (w przypadku wersji EVO)
  • 10-letnia ograniczona gwarancja
  • 7-elementowa ochrona w przypadku kart pełnowymiarowych i 6-elementowa w przypadku microSD

Dzięki 10-letniej ograniczonej gwarancji[2], zwiększonej trwałości i pojemności do pół terabajta, nowe karty pamięci zapewniają wystarczająco dużo miejsca na zdjęcia sferyczne oraz filmy 4K UHD rejestrowane przez kamery sportowe lub nagrywane przy użyciu dronów.

Recenzja – Patriot microSDXC – karta pamięci oraz koncentrator USB 3.0

Karty pamięci microSD

Pamięci microSD PRO Plus i EVO Plus firmy Samsung obsługują klasę szybkości wideo V30 i klasę wydajności obsługi aplikacji A2[3], aby umożliwić przechwytywanie wysokiej jakości treści w szerokiej gamie aplikacji, od urządzeń mobilnych i kamer sportowych, po drony. Za sprawą 6-elementowej ochrony, nośniki pamięci Samsung microSD są odporne na wodę, ekstremalne temperatury[4], promieniowanie rentgenowskie, zużycie[5], upadki i działanie magnesów. Karty pamięci Samsung microSD PRO Plus będą dostępne w pojemnościach 128 GB, 256 GB i 512 GB, a linia Samsung EVO Plus w pojemnościach od 64 GB do 512 GB.PRO Plus i EVO Plus

Karty pamięci SD

 

Pełnowymiarowe karty pamięci Samsung SD PRO Plus i EVO Plus zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby zarówno fotografów – hobbystów, profesjonalistów, jak i twórców innych treści. Karty pamięci SD najnowszej generacji są kompatybilne z różnymi urządzeniami, w tym lustrzankami cyfrowymi, aparatami bezlusterkowymi i kompaktowymi, kamerami oraz komputerami PC, co czyni z nich idealną opcję do tworzenia i przechowywania wysokiej jakości zdjęć oraz materiałów wideo. Karty pamięci Samsung SD PRO Plus i EVO Plus zapewniają 7-elementową ochronę przed wstrząsami, wodą, ekstremalnymi temperaturami, promieniowaniem rentgenowskim, zużyciem, upadkami i działaniem magnesów.

Test realme GT Master Edition – przygotowany do podróży

Nowe pamięci SD obsługujące klasę wydajności V30[6] są idealne do rejestrowania treści w rozdzielczości 4K UHD [7] i FHD oraz do płynnego odtwarzania i edycji filmów. Karty Samsung SD dostępne są w szerokiej gamie pojemności od 32 GB do 256 GB, a także w nowej pojemności 512 GB w linii PRO Plus

 

 

Karty pamięci Samsung PRO Plus i EVO Plus microSD oraz pełnowymiarowe karty pamięci SD z przeprojektowaną konstrukcją Blue Wave, mają teraz nowy, świeży wygląd. Dostępne będą w sprzedaży na początku czwartego kwartału 2021r. Więcej informacji o oferowanych kartach pamięci microSD firmy Samsung znaleźć można na stronie samsung.com/memorycard.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: