Lenovo Tab dla pracy hybrydowej i rozrywki w dobrym wydaniu

Lenovo Tab dla pracy hybrydowej i rozrywki w dobrym wydaniu

Tablety są niezastąpione zarówno w pracy, jak i podczas wypoczynku, zapewniają nieskończone możliwości rozrywki i ułatwiają załatwianie spraw w domu i w podróży. Obecnie, jak nigdy dotąd, świat potrzebuje zdrowej odskoczni, dlatego użytkownicy spędzają coraz więcej czasu online na oglądaniu programów i filmów, czy graniu w gry. Według przeprowadzonych badań, rodzice z pokolenia Y częściej wyposażają swoje dzieci we własny tablet niż w telewizor1, podtrzymując trend, zgodnie z którym młodzi ludzie uczą się i komunikują przez internet wykorzystując YouTube™ i inne platformy społecznościowe.

Nowa rzeczywistość doprowadziła również do wzrostu liczby użytkowników tworzących swoje własne treści cyfrowe, a co potwierdzi każdy, kto kiedykolwiek próbował napisać tekst piosenki, wpis na bloga czy recenzję za pomocą ekranu dotykowego tabletu – fizyczna klawiatura i zintegrowany touchpad są bardzo przydatne podczas pisania czegoś dłuższego niż szybki e-mail do przyjaciół. Niezwykle wszechstronne tablety, które zostały dziś zaprezentowane, mogą pełnić funkcję inteligentnego wyświetlacza do zarządzania urządzeniami domowymi2, a jeden z nich może nawet służyć jako drugi ekran dla komputera PC łączący się bezprzewodowo.

Test Lenovo Tab P11 – zawsze gotowy do działania

To wszystko jest możliwe dzięki nowej, bardziej inteligentnej linii wydajnych tabletów premium Lenovo™ z serii P, w tym Lenovo Tab P12 Pro, który rewolucjonizuje pojęcie czasu dla siebie, a także dzięki debiutowi naszego nowego środowiska łączności bezprzewodowej Project Unity3 oraz naszemu pierwszemu tabletowi z systemem Android™ z dedykowaną łącznością 5G4Lenovo Tab P11 5G. Aby uzyskać idealne wrażenia dźwiękowe podczas korzystania z tabletu, komputera lub smartfona, możesz sięgnąć po nowe słuchawki Lenovo Smart Wireless Earbuds, które natychmiast parują się nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie przez Bluetooth®, zapewniając doskonały dźwięk i inteligentną redukcję szumów.

Rozrywka w dobrym wydaniu, wszechstronność w podróży – Lenovo Tab P12 Pro

Lenovo Tab P12 Pro
Lenovo Tab P12 Pro

Kiedy nadejdzie czas na relaks, możesz zafundować sobie rozrywkę multimedialną klasy premium dzięki innowacyjnemu tabletowi Lenovo Tab P12 Pro, wyposażonemu we wszystkie inteligentne funkcje, których można oczekiwać od flagowego tabletu Lenovo z systemem Android, takie jak znakomity wyświetlacz AMOLED, głęboki dźwięk, pojemna bateria, zupełnie nowe pióro cyfrowe z magnetycznym zaczepem do ładowania bezprzewodowego i funkcją zapobiegania zgubieniu, a także odłączana klawiatura zapewniająca wygodniejszy skok. To ultralekkie urządzenie waży około 1 kg i stanowi kompletny pakiet, który pomaga wykonać wszystkie zadania w dowolnym miejscu dzięki szybkim prędkościom, niesamowitej czystości obrazu, bogatemu dźwiękowi i wielu innym cechom, takim jak:

 

  • Fantastyczna rozrywka: Oferowany w odcieniu Storm Grey, z elegancką metalową obudową i ważący zaledwie 565 g (sam tablet) Lenovo Tab P12 Pro jest ultracienki (5,63 mm) i ma wąskie ramki z wszystkich czterech stron, aby zapewnić dodatkową przestrzeń dla ekranu. Wyposażony w liczne czujniki tablet automatycznie dostosowuje się do Twoich potrzeb – możliwe jest przełączanie się między wysoką częstotliwością odświeżania 120Hz, po to aby cieszyć się płynną grą lub zmniejszyć ją do 60Hz przy mniej wymagających operacjach. Ostrzejszy obraz wyświetlany jest w wysokich proporcjach 16:10 dzięki wytrzymałemu 12,6-calowemu ekranowi dotykowemu AMOLED (2560 x 1600), udoskonalonemu dzięki szczegółowemu układowi subpikseli S-Stripe RGB, który zmniejsza ziarnistość. Wyświetlacz Tab P12 Pro charakteryzuje się gamą kolorów 107% NTSC, głęboką czernią i jasnością do 600 nitów w trybie ekstremalnym. Obsługuje on technologię Dolby Vision®, która zapewnia niesamowitą jakość i szczegółowość obrazu, a także technologię HDR10+.
  • Dźwięk o kinowej głębi: Najwyższej klasy ekran zasługuje na wysokiej klasy rozwiązanie dźwiękowe w postaci czterech głośnych przestrzennych głośników JBL® SLS o dużej amplitudzie drgań, zapewniających głębsze basy oraz niewiarygodną czystość i głębię dźwięku dzięki technologii Dolby Atmos®. W połączeniu z technologią strojenia Lenovo Premium Audio, z głośników tabletu wydobywa się prawdziwie przestrzenny dźwięk, który podąża za każdym ruchem na ekranie, przenosząc Cię do wnętrza ulubionej gry czy filmu.

Test Lenovo X1 Fold – efektywność laptopa, mobilnością smartfona

Korzystaj z wszystkich ulubionych form rozrywki z jednego miejsca dzięki funkcji Entertainment Space [5]

  • Cechy najwyższej klasy: Lenovo Tab P12 Pro wyposażono w platformę mobilną Snapdragon® 870, która zapewnia doskonałe działanie, zaawansowane funkcje inteligentne i wysoką wydajność, umożliwiając błyskawiczne wykonywanie wielu zadań, przeglądanie stron internetowych i płynną grę w domu lub w podróży. Wydajność została zwiększona dzięki najnowocześniejszym procesorom i do 8 GB pamięci RAM. Szybkości Wi-Fi 66 zapewnia podsystem łączności mobilnej Qualcomm® FastConnect™ 6800 lub opcjonalny model tabletu z 5G, który zapewnia swobodną łączność w paśmie sub-6 GHz4 i błyskawiczną prędkość pobierania danych z dowolnego miejsca. Oba modele, z samym Wi-Fi lub z 5G, oferują niezwykle pojemną baterię 10200 mAh, która jest kompatybilna z ładowarkami 45 W (sprzedawanymi oddzielnie), zapewniając wyjątkowo długi czas pracy baterii, umożliwiający oglądanie filmów online nawet przez 17 godzin Takie rozwiązanie umożliwia całonocne seanse filmowe, a dzięki tuningowi sprzętowemu i programowemu Lenovo, zapewniającemu redukcję buforowania i migotania oraz niskiemu poziomowi emisji niebieskiego, światła potwierdzonemu certyfikatem TÜV Rheinland nie męczy oczu, a dzięki inteligentnej funkcji Direct Current (DC) Dimming, które zmniejsza ilość energii dostarczanej do wyświetlacza, zapewniaja lepsze działanie przy słabym oświetleniu.

 

  • Produktywność w podróży: Aby błyskawicznie przekształcić to prywatne kino domowe w potężną maszynę do pracy, wystarczy jednym ruchem przymocować smukłą klawiaturę czteropunktowym bolcem pogo-pin i oprzeć tablet na dostępnej opcjonalnie podpórce. Aby rozpocząć pisanie, wystarczy odłączyć opcjonalne pióro Lenovo Precision Pen 3, które automatycznie paruje się z tabletem i uruchamia specjalnie zaprojektowaną aplikację Instant Memo, zmieniającą pismo odręczne w tekst, umożliwiając łatwe notowanie w dowolnym miejscu na ekranie. Ten niezwykle czuły rysik z ultraniskim opóźnieniem naturalnie leży w dłoni i umożliwia bezprzewodowe ładowanie, po zamocowaniu go magnesem. Aby użyć pióra jako pilota, wystarczy kliknąć przycisk i przewijać piosenki lub zrobić sobie selfie za pomocą przedniej/tylnej kamery tabletu.

W pudełku znajduje się również pierwsza pełnowymiarowa dołączana klawiatura z dużym wbudowanym gładzikiem do tabletów z systemem Android; cienka i lekka, z 16 intuicyjnymi klawiszami funkcyjnymi i klawiszami o wygodnym skoku 1,3 mm i kompaktowym rozstawie 19,0 mm, przypominająca bardziej sprężyste klawiatury.

Dla zobrazowania tego, co jeszcze można zrobić z nowym tabletem Lenovo Tab P12 Pro, zaprezentowany został Project Unity3 – najnowsze rozwiązanie programowe do maksymalnej współpracy urządzeń.

 

Lenovo Tab P12 Pro
Lenovo Tab P12 Pro – Project Unity

Razem najlepiej – Projekt Unity 3

Przeciętny użytkownik korzysta z większej liczby urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej, a każde z nich działa niezależnie od siebie i zazwyczaj ma własne preferowane zastosowania. Lenovo ma wizję świata, w którym łączność i współpraca przebiegają płynnie, a kluczem do odblokowania ukrytych możliwości urządzeń jest obsługujące je oprogramowanie. Przykładem tego jest nowa platforma łączności bezprzewodowej Lenovo Project Unity.

Uruchamiana wraz z tabletem Lenovo Tab P12 Pro aplikacja Project Unity skutecznie przekształca urządzenie w inteligentnego partnera dla komputera Lenovo z systemem Windows 10 lub 11. To całkowicie bezprzewodowe rozwiązanie pozwala na łatwe sparowanie obu urządzeń za pomocą prostego PIN-u i bezproblemowe rozszerzenie pulpitu na tablet w celu uzyskania dodatkowego miejsca na ekranie lub wyświetlenia lustrzanego odbicia w zależności od potrzeb.

Tablet nie służy jednak tylko jako zwykły ekran. Jest on w pełni funkcjonalny, co oznacza, że programy Windows na komputerze i aplikacje Android na tablecie mogą działać równolegle bez żadnych kompromisów, zapewniając najwyższy komfort pracy wielozadaniowej. Dzięki Project Unity możesz używać komputera do prowadzenia wideorozmowy, a jednocześnie wykorzystywać ekran dotykowy tabletu do rysowania i udostępniania obrazów na wirtualnej tablicy.

Prezentuj prezentację PowerPoint na komputerze i miej dostęp do notatek prelegenta na tablecie lub przygotuj dokument na komputerze i odwołuj się do innego z pulpitu na tablecie. Ale to nie wszystko! Chcesz obejrzeć film na swojej ulubionej platformie, nie przerywając pracy? Nie ma problemu, po prostu otwórz aplikację Android, zminimalizuj okno i umieść je w dowolnym miejscu ekranu, mając nadal dostęp na pulpicie Windows do dokumentów, nad którymi pracujesz.

 

Lenovo Tab P11 5G
Lenovo Tab P11 5G

 

Technologia 5G4, teraz na Twoim tablecie – Lenovo Tab P11 5G

W ofercie Lenovo pojawił się pierwszy konsumencki tablet z systemem Android i dedykowaną siecią 5G – Lenovo Tab P11 5G. Seria Lenovo Tab P11, zaprojektowana z myślą o maksymalnej mobilności po ponownym otwarciu szkół i biur oraz wznowieniu podróży, zapewnia jeszcze lepsze wrażenia podczas hybrydowej pracy, rozrywki i nauki. Ciesz się szybkimi prędkościami nawet w godzinach największego obciążenia sieci i w zatłoczonych miejscach; Lenovo Tab P11 5G obsługuje sieci 5G sub-6GHz, aby pomóc pozostać w kontakcie i pobierać ulubione programy w kilka sekund8.

To poręczne urządzenie z eleganckim, przypominającym szkło ekranem i solidnym odbiorem sygnału z anteny oferuje oszałamiającą rozdzielczość 2K na 11-calowej matrycy IPS (ang. In-Plane Switching) z certyfikatem TÜV potwierdzającym bezpieczeństwo dla oczu oraz niesamowitą jakość obrazu w technologii Dolby Vision. Tablet obsługuje złącze DisplayPort i opcjonalny pakiet klawiatury oraz pióro Lenovo Precision Pen 2 ułatwiające pracę.

Test Lenovo Tab P11 pro – centrum pracy i rozrywki

Idealna do pracy hybrydowej i nauki w samochodzie, mobilna technologia 5G dostępna dzięki karcie nano SIM tabletu Lenovo Tab P11 5G umożliwia wideorozmowy w czasie rzeczywistym oraz inteligentne dodatki, takie jak logowanie bez użycia rąk za pomocą czujnika przedniej kamery i rozmycie tła, dzięki któremu zachowasz prywatność swojego otoczenia. Pobieraj duże pliki z prędkością 10 razy większą niż 4G8 i odtwarzaj filmy w wysokiej rozdzielczości dzięki niesamowitej wydajności i energooszczędności platformy mobilnej Snapdragon 750G 5G, a także do 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci ROM. Graj dłużej w podróży dzięki baterii o pojemności 7700 mAh zapewniającej do 12 godzin odtwarzania wideo7 i funkcji szybkiego ładowania 20 W.

Ciesz się doskonałą rozrywką dzięki czterem głośnikom JBL z systemem Dolby Atmos o stylowym wzornictwie w wielu kolorach: białym (Moon White), szarym (Storm Grey) lub morskim (Modernist Teal)9.

12-calowy tablet Lenovo Tab P12 Pro z samym Wi-Fi będzie kosztował od 609,99 dolarów.

Oprogramowanie Project Unity będzie standardowo zainstalowane na tablecie Lenovo Tab P12 Pro

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: