TCL Transcend Vision – nowe produkty na rok 2021

„Transcend Vision” – TCL prezentuje nowe telewizory, w tym telewizory Mini-LED, QLED i 4K HDR, urządzenia audio, produkty mobilne i Smart Home na rok 2021.

TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący dostawca elektroniki użytkowej, podczas odbywającej się dziś konferencji „Transcend Vision” zaprezentował swoje najnowsze produkty, przygotowane na 2021 rok, w tym telewizory Mini-LED, QLED i 4K HDR. Uczestnicy wydarzenia zobaczyli także szereg urządzeń audio oraz sprzęt AGD, które powstały w ramach wybiegającej w przyszłość strategii AI x IoT. Nowe produkty TCL obejmują:

 

Telewizory serii X*

Najnowsze modele TV firmy TCL, rozszerzające serię X to telewizor TCL Mini LED 8K, X92 Pro Series z technologią OD Zero Mini LED oraz telewizor TCL Mini LED 8K X92 Series.

Reprezentując znaczący przełom w sektorze Mini LED TV, seria TCL X łączy Mini LED TV firmy TCL z technologią QLED i 8K. Seria X92 Pro i seria X92 zapewniają niewiarygodny kontrast, klarowność i niesamowite wrażenia podczas oglądania.

Wspierane przez wiodący w branży system dźwiękowy, składający się ze sprzętu firmy Onkyo, oraz technologię dźwięku Dolby Atmos®, oba telewizory TCL pozwalają użytkownikom cieszyć się głębszym połączeniem z wszelkiego rodzaju treściami wyświetlanymi na ekranie.

Seria X92 będzie dostępna na rynku polskim pod koniec września 2021 r., natomiast seria X92 Pro trafi do odbiorców w I kwartale 2022.

#TranscendVision – TCL przedstawia Mini LED 8K TV i nowe ambitne plany


Telewizory serii C*

Linia telewizorów TCL C Series, w skład której wchodzą modele C82, C72 i C72+, to ważna część nieustannego zaangażowania firmy TCL w zapewnianie użytkownikom na całym świecie wyjątkowych wrażeń wizualnych i rozrywkowych. Telewizory te zostały wprowadzone na rynek w kwietniu tego roku i są już dostępne w całej Europie oraz na wybranych rynkach na całym świecie.

Seria C została bardzo dobrze przyjęta przez branżę, zdobywając wyróżnienia za wydajność i jakość. Stowarzyszenie Expert Imaging and Sound Association (EISA) przyznało niedawno modelowi 65C825 nagrodę EISA Premium LCD TV, a model 55C728 otrzymał tytuł EISA Best Buy LCD TV.

EISA „PREMIUM LCD TV 2021-2022” dla produktów marki TCL

Soundbar TS8132*

TS8132 Dolby Atmos firmy TCL przenosi domową rozrywkę na nowy poziom, zapewniając użytkownikom doskonałe wrażenia dźwiękowe. Soundbar obsługuje 3.1.2-kanałową konfigurację oferująca maksymalną moc audio na poziomie 350 W. Lepsza zrozumiałość dialogów i mowy, to zasługa dedykowanego kanału środkowego, a imponujące efekty przestrzenne są generowane przez dwa pionowe kanały i potężny bezprzewodowy subwoofer. TS8132 ma wbudowanego Chromecasta, współpracuje również z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Asystent Google, Apple AirPlay i Amazon Alexa.         

TCL 20 Pro 5G*

TCL zaprezentował także smartfona 20 Pro 5G, który oferuje działającą na całym świecie łączność 5G wraz z technologią NXTVISION 2.0, pozwalającą użytkownikom „See Beyond Seeing”.  Układ Qualcomm® Snapdragon™ 750G 5G zwiększa doznania z korzystania z 5G, podczas gdy potężny procesor gwarantuje ultrapłynną wydajność. TCL 20 Pro 5G zapewnia doskonałe wrażenia wizualne dzięki poczwórnemu aparatowi o rozdzielczości 48 MP, który jest wspierany przez optyczną stabilizację obrazu Sony, oferując niesamowitą rozdzielczość i stabilne, nierozmazane zdjęcia.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

Smartfon nagrywa również wideo 4K i posiada przednią kamerę 32 MP do robienia doświetlanych ujęć selfie, które mogą być rejestrowane w zwolnionym tempie i trybie HDR. Dzięki baterii o pojemności 4500 mAh, pamięci 256 GB, TCL 20 Pro 5G sprawia, że AI x IOT staje się rzeczywistością.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: