Kingston XS2000 – kieszonkowy SSD

Kingston XS2000 – kieszonkowy SSD

Kingston XS2000

Kingston Digital Europe Co LLP Ltd., spółka stowarzyszona ds. pamięci flash firmy Kingston Technology Company Inc. będącej liderem wśród dostawców pamięci i rozwiązań technologicznych, uruchomiła dystrybucję dysków XS2000 — kieszonkowych, przenośnych dysków SSD w standardzie USB 3.2 gen. 2×2. Ich zadaniem jest zapewnienie wydajności nowej generacji przesyłu w formie kompaktowych zewnętrznych dysków przenośnych.

Recenzja Patriot microSDXC karta pamięci oraz koncentrator USB 3.0

XS2000 zapewnia błyskawiczny przesył danych – z prędkością sięgającą 2000 Mb/s1 – co zwiększa produktywność użytkowników i skraca przerwy w ich pracy. XS2000 to wyjątkowa wydajność i pojemność do 2 TB2, która pozwala błyskawicznie kopiować zdjęcia w dużej rozdzielczości, filmy 8K i duże dokumenty na potrzeby ich edycji.

Dysk łączy się za pomocą interfejsu USB Type-C®3, dzięki czemu twórcy treści mogą łatwo przechowywać pliki i uzyskiwać do nich dostęp w dowolnym miejscu — zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym. Dysk XS2000 jest prawie o połowę mniejszy od standardowego przenośnego dysku SSD. Dodatkowo jest wyposażony w zdejmowane wzmocnione etui oraz zapewnia klasę odporności na wodę i pył IP554, dzięki czemu będzie idealnym towarzyszem przygód w terenie — zarówno podczas pracy, jak i odpoczynku oraz pasjonujących projektów.

Model XS2000 został zaprojektowany z myślą o doskonałym połączeniu wydajności i pojemności, tak aby dotrzymać kroku wymaganiom konsumentów na całym świecie — mówi Tony Hollingsbee, menedżer działu dysków SSD firmy Kingston na region EMEA. — Kompaktowy rozmiar, dzięki któremu dysk przypomina breloczek, a także zwiększona wytrzymałość czynią nasz produkt idealnym do zapewnienia wydajności zarówno twórcom treści, jak i prosumentom czy profesjonalistom w środowisku korporacyjnym.

Dysk XS2000 jest dostępny w wersjach o pojemności od 500 GB do 2 TB. Produkt jest objęty pięcioletnią ograniczoną gwarancją5 z bezpłatnym wsparciem technicznym. Więcej informacji można znaleźć na stronie kingston.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: