Xiaomi 11T – trzy aktualizacje Androida i cztery lata bezpieczeństwa

Nadchodząca seria Xiaomi 11T otrzyma trzy aktualizacje Androida i cztery lata poprawek bezpieczeństwa

Smartfony z serii Xiaomi 11T dostaną rozszerzony dostęp do najnowszych funkcji i zabezpieczeń

Teaser Xiaomi 11T Pro

Seria Xiaomi 11T, czyli modele Xiaomi 11T Pro i Xiaomi 11T, których światowa premiera odbędzie w środę, 15 września 2021 – otrzyma aktualizacje dla trzech przyszłych generacji systemu Android. Użytkownicy będą mogli pobierać poprawki związane z bezpieczeństwem tych urządzeń aż przez 4 lata.

Dzięki ciągłym ulepszeniom smartfonów, cykl życia tych urządzeń stopniowo się wydłuża, co oznacza, że użytkownicy nie muszą już tak często wymieniać swoich telefonów na nowsze modele. Z tego powodu, coraz większa liczba konsumentów przywiązuje dużą wagę do otrzymywania najnowszych aktualizacji systemu operacyjnego, wraz z najnowszymi funkcjami” – powiedział Albert Shan, Head of Product & Technology, Xiaomi International.

Xiaomi daje użytkownikom nowoczesny i trwały sprzęt. Co więcej, teraz jeszcze bardziej wydłuża cykl życia smartfonów, zapewniając aktualizacje trzech generacji systemu operacyjnego Android. W ten sposób użytkownicy mogą korzystać ze swoich urządzeń dłużej. Naturalnie nie ma żadnych kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo – będziemy aktualizować wszystkie mechanizmy zabezpieczające dane przez co najmniej cztery lata”.

Xiaomi 11T

Xiaomi rozpatruje możliwość wprowadzenia dłuższego okresu aktualizacji systemu Android i zabezpieczeń do większej liczby urządzeń. „Zapewnienie aktualizacji systemu i poprawek bezpieczeństwa dla wszystkich poprzednich modeli smartfonów nie jest rzeczą prostą. Jednak perspektywa podjęcia tego wyzwania i spełnienia pragnień naszych klientów jest ekscytująca z dwóch powodów. Po pierwsze zyskujemy zadowolonych użytkowników, którzy mogą cieszyć się szybkim i bezpiecznym oprogramowaniem (…). – dodał Albert Shan.

Dostępność aktualizacji i funkcji systemu operacyjnego Android może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji będzie zależeć od wielu czynników, w tym od złożoności aktualizacji, lokalnych przepisów i innych czynników.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: