Forza Horizon 5 – rzut oka na samochody

Forza Horizon 5 – rzut oka na samochody

Forza Horizon 5

Podczas ostatniego streamu wydarzenia Let’s Go! studio Playground Games ujawniło samochody, którymi będzie można przemierzać otwarty świat Meksyku w Forzie Horizon 5. Produkcja będzie miała premierę już 9 listopada w Xbox Game Pass.

Kolekcja pojazdów powiększy się o kilka nowych modeli. Terenowy Ford Super Duty F-450 DRW z 2020 r., awangardowy Jaguar Sport XJR-15 z 1991 r., czy całkowicie elektryczne Porsche Taycan Turbo S z minionego roku. Nie można zapomnieć o autach okładkowych: Mercedesie-AMG ONE i Fordzie Bronco Badlands (oba z tego roku), które idealnie sprawdzą się w rozmaitych terenach Ameryki Środkowej.

Test Xbox Series X – rozrywka dla całej rodziny

Idealnym rozwiązaniem dla graczy, kochających poznawać wnętrza samochodów, będzie Forzavista – tryb przeglądania pojazdu. Ponadto na użytkowników PC i Xbox Series X|S czekają jeszcze pełniejsze wrażenia dzięki użyciu raytracingu.

To jednak nie koniec samochodowych nowości, które pojawią się w grze Forza Horizon 5. Zachęcam do śledzenia strony ForzaMotorsport.net i profilu @ForzaHorizon na Twitterze, by nie przegapić niespodzianek. Im bliżej do premiery, tym więcej nowości!

Test realme GT Master Edition – przygotowany do podróży

Pełna lista wozów FH5 dostępna jest na stronie ForzaMotorsport.net, zaś na Xbox Wire znajdują się grafiki, zrzuty ekranu i materiały promocyjne z Forzy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]