vivo liderem smartfonów 5G w Azji i Pacyfiku

vivo zajęło pierwsze miejsce w zakresie dostaw smartfonów 5G w regionie Azji i Pacyfiku w drugim kwartale 2021 roku – wynika z danych Strategy Analytics. Tym samym firma vivo po raz pierwszy została liderem tego rankingu.

Test Vivo V21 5G ze świetną kamerą do selfie

Marka osiągnęła 20-procentowy udział w dostawach smartfonów 5G w Azji i Pacyfiku, przy rocznym wzroście dostaw na poziomie 215 proc. Połączenie wiodącej technologii i wysokiej jakości sprawiło, że smartfony vivo stały się najpopularniejszymi urządzeniami 5G w regionie.

Vivo

Wcześniej w tym roku firma Strategy Analytics pokazała dane z pierwszego kwartału, według których vivo stało się drugą najszybciej rozwijającą się marką smartfonów 5G na świecie. Dzięki niezwykłemu postępowi w zakresie standardów 5G i kluczowych technologii, vivo dostarcza konsumentom coraz szerszą gamę smartfonów 5G i jest zaangażowane w zapewnianie lepszych wrażeń z użytkowania sieci.

Test vivo X60 Pro 5G – zdjęcie nabierze profesjonalnego charakteru

Więcej informacji znajdą Państwo w materiale źródłowym: https://news.strategyanalytics.com/press-releases/press-release-details/2021/Strategy-Analytics-Vivo-Leads-Asia-Pacific-5G-Shipments-in-Q2-

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: