Hoffen KF-65A – automatyczny ciśnieniomierz naramienny

Hoffen KF-65A – automatyczny ciśnieniomierz naramienny

Hoffen KF-65AOd 13 września w ofercie sklepów sieci Biedronka ponownie pojawi się automatyczny ciśnieniomierz naramienny z funkcją głosową marki HOFFEN. Produkt dostępny będzie w świetnej cenie 59,90 zł.

Sprawdzamy automatyczny ciśnieniomierz naramienny z funkcją głosową marki HOFFEN

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny z funkcją głosową marki HOFFEN to świetny wybór dla osób, które chcą mieć pod kontrolą swoje ciśnienie krwi i tętno. Urządzenie to jest przeznaczone do kontroli pomiarów u osób dorosłych w warunkach domowych. Produkt podaje wynik pomiaru w języku polskim.

Pamięć 192 pomiarów dla każdego z 2 profili

Użytkownicy z pewnością docenią możliwość skonfigurowania profilów dla 2 osób. Co więcej, dla każdego profilu urządzenie oferuje możliwość zapisania aż 192 pomiarów. Po zapełnieniu pamięci najnowsze pomiary zapisywane są w miejsce najstarszych. Ważną funkcją urządzenia jest dostęp do przeglądania wszystkich dokonanych pomiarów.

Łatwość obsługi dzięki komunikatom głosowym

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny dysponuje funkcją głosową, co oznacza, że wszelkie czynności, które należy wykonać są odczytywane głosem lektorki w języku polskim. Wyniki pomiaru również są odczytywane na głos, co staje się dużym plusem w obsłudze urządzenia przez osoby niedowidzące lub niewidome.

Podświetlenia ekranu – 3 kolory informujące o wyniku

Pomiary wykonywane przez urządzenie są prezentowane na dużym, kontrastowym wyświetlaczu, którego podświetlenie zmienia się w zależności od tego, czy wynik przekracza normy ciśnienia tętniczego określonego przez WHO (Światową Organizację Zdrowia).

Na poniższym wykresie prezentujemy klasyfikację ciśnienia tętniczego według WHO.

Zielony kolor podświetlenia ekranu po pomiarze oznacza ciśnienie w normie, pomarańczowy ciśnienie podwyższone, a czerwony oznacza wysokie ciśnienie.

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny z funkcją głosową marki HOFFEN od firmy mPTech będzie dostępny w cenie 59,90 zł, we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 13 września 2021 roku do wyczerpania zapasów.

Więcej na temat urządzeń marki HOFFEN:

http://www.hoffen.com.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: