Fort Boyard – nowa edycja od 12 września na Viaplay

Fort Boyard – nowa edycja od 12 września na Viaplay

Fort Boyard

Znani są już uczestnicy premierowych odcinków.

  • Uczestnikami najnowszej polskiej edycji ‘Fortu Boyard’ jest 48 gwiazd polskiego show biznesu – w dwóch premierowych odcinkach widzowie będą mogli zobaczyć m.in. Marcelinę Zawadzką, Sławomira Zapałę, Magdalenę Kajrowicz, Ewelinę Lisowską, Michała Koterskiego oraz Wojciecha Golę.
  • Nowa odsłona programu składa się z 8 odcinków, które będą miały swoją premierę w każdą kolejną niedzielę – pierwsze z nich będą dostępne na platformie Viaplay już od 12 września.
  • Oferta Viaplay w Polsce obejmuje produkcje oryginalne Viaplay Originals, światowej klasy filmy i seriale, treści dla dzieci oraz transmisje na żywo najważniejszych wydarzeń sportowych.

Nordic Entertainment Group (NENT Group), wiodąca firma streamingowa działająca w regionie krajów nordyckich i bałtyckich – będąca właścicielem serwisu Viaplay, który od początku sierpnia jest dostępny także w Polsce – już 12 września wznowi emisję ‘Fortu Boyard’, niezwykle popularnego programu rozrywkowego dla całej rodziny.

W jego nowej odsłonie uczestniczyć będzie 48 znanych postaci polskiego show-biznesu, rywalizujących między sobą w różnorodnych konkurencjach prowadzonych w tytułowym forcie, znajdującym się na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Najnowsza polska edycja programu złożona jest z 8 odcinków, które będą miały swoją premierę na platformie Viaplay we wrześniu i październiku.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

‘Fortu Boyard’ to bardzo popularny program telewizyjny, którego pierwsza odsłona została wyemitowana w 1990 roku we Francji. Od tego momentu powstały już 34 edycje, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, umiejscowiony jest w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Nowa edycja ‘Fortu Boyard’ jest pierwszą polską produkcją Viaplay Originals w formacie ‘non-scripted’ (bez scenariusza).

W najnowszej odsłonie programu zaprezentowane zostaną zmagania wielu znanych i lubianych gwiazd, a pierwsze dwa odcinki będą miały swoją premierę na platformie Viaplay już w niedzielę, 12 września. Polscy widzowie będą mogli zobaczyć w nich rywalizację drużyn, w których skład wejdą – Marcelina Zawadzka, Ewelina Lisowska, Sławomir Zapała, Magdalena ,,Kajra’’ Kajrowicz, Michał Koterski, Wojciech Gola, Anna Skura, Rafał Maserak, Tomasz Ciachorowski, Laura Breszka, Bilguun Ariunbataara oraz Filip Lato. Uczestnicy każdego odcinka zostali podzieleni na dwa zespoły, które poddane zostały wymagającym próbom zręcznościowym i wytrzymałościowym, dodatkowo ich członkowie musieli rozwiązać wiele skomplikowanych zagadek by zdobyć nagrodę. Zgodnie z zasadami programu zwycięska drużyna przekazała wygraną na wybrany cel charytatywny.

Test Sharp HT-SBW800 – dostarcza wysokiej jakości wrażeń z kina domowego

Prowadzącymi nowej edycji ‘Fort Boyard’ są Elżbieta Romanowska, aktorka teatralna i filmowa oraz znany artysta kabaretowy i prezenter, Mariusz Kałamaga. Po raz pierwszy w polskiej edycji programu w postać przedstawiającą uczestnikom rozmaite zagadki wcieli się kobieta – mędrczynią jest prezenterka telewizyjna, Tamara Gonzalez Perea, natomiast do pokoju pełnego trudnych pytań zaprosi drag queen Papina McQueen.

Seria ‘Fort Boyard’ emitowana w Polsce, została wyprodukowana przez Endemol Shine Polska. Jest to jeden z czołowych producentów telewizyjnych w kraju. W portfolio firmy znajduje się szeroka gama produkcji, od filmów fabularnych i seriali telewizyjnych po programy typu talent show, reality oraz teleturnieje. Jest częścią międzynarodowej grupy medialnej Banijay.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: