Razer Basilisk V3 – mysz do gier z możliwością personalizacji

Razer Basilisk V3 – wszystko, czego potrzebuje gracz od gamingowej myszy z możliwością personalizacji

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy (kod akcji w Hongkongu: 1337), zaprezentowała dzisiaj nową przewodową mysz do gier – Razer Basilisk V3, wyposażoną w najlepsze funkcje zezwalające na zaawansowaną personalizację urządzenia. Dzięki 10+1 programowalnym przyciskom, inteligentnemu kółku przewijania, pozwalającemu na przełączanie między różnymi trybami działania oraz dużej dawce Chroma RGB nadszedł czas, aby rozświetlić igrzyska.

Zaprojektowane dla każdego i wszystkich

Reklamy

Od czasu premiery w 2017 r. rodzina Basilisk była stale ulepszana, co zaowocowało linią myszy do gier, które gracze mogą zmieniać po swojemu. Razer Basilisk stał się drogowskazem dla graczy szukających myszki bogatej w funkcje, wydajnej i łatwej do personalizacji.

Basilisk V3 jest jeszcze lepszy od swoich poprzedników i ma wszystkie funkcje, których gracze wymagają od konfigurowalnej i łatwej do personalizacji myszy” – mówi Alvin Cheung, starszy wiceprezes w dziale urządzeń peryferyjnych Razera. „Dbałość o szczegóły ma kluczowe znaczenie w zaspokajaniu potrzeb graczy, a dzięki nowemu innowacyjnemu kółku przewijania w Basilisk V3 nasi projektanci przenieśli użyteczność i możliwości dostosowywania urządzenia do własnych potrzeb na wyższy poziom”.

Test Patriot Viper V551 – ergonomiczna mysz z podświetleniem RGB

Najlepsze inteligentne przewijanie

Gracze mogą cieszyć się pełną kontrolą nad urządzeniem dzięki różnorodnym opcjom personalizacji obecnym w Basilisk V3 – zarówno poprzez implementacje sprzętowe, jak i programowe. Basilisk V3 jest wyposażony w nowo zaprojektowane, inteligentne kółko Razer HyperScroll Tilt Wheel, które zapewnia płynne i niezrównane wrażenia podczas przewijania. Użytkownicy mogą włączyć automatyczne przełączanie między trybami lub samodzielnie przełączać się między trzema trybami – przewijaniem dotykowym, inteligentnym kołem i przewijaniem swobodnym.

  • Tactile Scrolling Mode (tryb przewijania z wyczuwalnym oporem): Do bardzo precyzyjnego i wyraźnego przewijania o każdy ząbek kółka, idealny do zmiany broni lub umiejętności.
  • Tryb Smart-Reel: Włączany przez Razer Synapse; kółko automatycznie przełącza się z trybu z wyczuwalnym oporem podczas przewijania w tryb swobodnego obracania, gdy użytkownik kręci rolką szybciej.
  • Free-Spin Scrolling Mode (Tryb przewijania ze swobodnym obrotem): Do płynnego, szybkiego przewijania; idealny do szybkiego przesuwania treści lub emulowania powtarzających się poleceń w grze.

Kółko przewijania Basilisk V3 jest również wyposażone w funkcję Virtual Acceleration, która zwiększa prędkość przewijania, jeśli kółko jest obracane szybciej. Pozwala to na jeszcze szybszą nawigację po długich dokumentach i artykułach. Virtual Acceleration można przełączać za pomocą Razer Synapse, dając użytkownikowi dodatkowy sposób na dostosowanie Basilisk V3 do własnych potrzeb.

Test Logitech MX Anywhere 2s – idealna mysz do podróży

Graj na własnych zasadach, jak nigdy wcześniej

Dzięki 10 łatwo dostępnym przyciskom i 1 personalizowanemu przyciskowi do przełączania profili pod myszką, szybkie, niezbędne działania, takie jak push-to-talk, ping, makra i funkcje dodatkowe, można ponownie zaprogramować dla każdego przycisku myszy. Profile można również zapisywać i płynnie przełączać między programami, a dzięki maksymalnie pięciu profilom pamięci wbudowanym w myszkę możesz grać na własnych zasadach, w dowolnym miejscu i czasie.

Basilisk V3 został wzbogacony o 11 stref podświetlenia Razer Chroma na powierzchni myszki oraz dolne podświetlenie, które omiata kształt urządzenia, aby wygrzewać mysz we wspaniałym blasku Chroma RGB z ponad 16,8 milionami kolorów i niezliczonymi efektami świetlnymi do wyboru. Dzięki ponad 150 grom zintegrowanych z Chroma oświetlenie będzie inteligentnie synchronizowane i reagować na  wydarzenia w grze.

Test Logitech do gier: G915 – klawiatura bezprzewodowa i myszka G102

Mnóstwo doskonałych funkcji

Razer Basilisk V3 jest również wyposażony w czujnik optyczny Razer Focus+ 26K DPI. Najbardziej zaawansowany i precyzyjny czujnik na świecie oferuje inteligentne funkcje, takie jak Asymmetric Cut-Off, dające użytkownikom możliwość dostosowania do własnych potrzeb odległości od podłoża, przy której ruch myszki przestaje być wykrywany (lift-off i  landing) . Doświadcz wyraźnych, zdecydowanych kliknięć dzięki przełącznikom Razer Optical Mouse Switches drugiej generacji z szybkością aktywacji 0,2 ms, która eliminuje również ryzyko niezamierzonych podwójnych kliknięć.

Dzięki połączeniu zarówno nowych, jaki i znanych już wcześniej, światowej klasy funkcji myszy Razer, Basilisk V3 stanowi najlepszą mysz do gier do personalizacji – bez względu na grę lub zadanie.

Aby dowiedzieć się więcej o Focus+ 26K DPI Optical Sensor, prosimy zajrzeć tutaj.

Więcej informacji o myszce Basilisk V3, można znaleźć tutaj.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]