Spotify “Rozszerz” – aby poszerzyć swoje muzyczne horyzonty

Spotify “Rozszerz” – aby poszerzyć swoje muzyczne horyzonty

Spotify “Rozszerz”

Spotify wprowadza nową funkcję “Rozszerz” dla użytkowników Spotify Premium, która ułatwi dodawanie rekomendacji muzycznych do playlist.

Funkcja “Rozszerz” stworzona jest dla wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z pomocy podczas dodawania piosenek do swoich playlist, aby poszerzyć swoje muzyczne horyzonty o nowych artystów lub dobrać utwory, które wpasują się w wybrany nastrój. Funkcja zapewnia spersonalizowane rekomendacje muzyczne, które ułatwią użytkownikom tworzenie składanek, a jednocześnie pozwala na zarządzanie nimi w prosty sposób.
W jaki sposób działa “Rozszerz”:
  1. Aby włączyć lub wyłączyć funkcję, należy nacisnąć przycisk “Rozszerz” znajdujący się u góry każdej z playlist.
  2. Pomiędzy pozycjami z playlisty wyświetlą się nowe, zaproponowane piosenki. Polecony utwór pojawiać się będzie po każdych dwóch piosenkach dodanych przez użytkownika. Maksymalna liczba rekomendacji na jednej playliście to 30.
  3. Aby dodać poleconą piosenkę na stałe do swojej playlisty, należy nacisnąć ikonę “+” znajdującą się obok każdego nowego utworu.
  4. Piosenki dodane przez użytkownika nigdy nie znikną, a funkcję “Rozszerz” można w każdej chwili wyłączyć jednym kliknięciem.
W ciągu następnego miesiąca funkcja “Rozszerz” będzie dostępna na systemy iOS i Android dla wszystkich użytkowników Premium w wybranych krajach, także w Polsce.
Więcej szczegółów, zdjęcia oraz materiały wideo znajdą Państwo na blogu For the Record.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: