Magdalena Nizik – moje 100 dni jako CEO Thales Polska

Magdalena Nizik podsumowuje pierwsze 100 dni jako dyrektor generalny i prezes Thales Polska

Magdalena Nizik

Magdalena Nizik podsumowuje pierwsze 100 dni jako dyrektor generalny i prezes Thales Polska

  • Magdalena Nizik stanęła na czele Thales Group Polska w maju 2021. Firma posiada pięć oddziałów w kraju i zatrudnia 1300 pracowników.

 Magdalena Nizik objęła stanowisko dyrektora generalnego i prezesa Thales Polska. Do jej zadań należy budowanie strategicznego wzrostu w kluczowych obszarach biznesowych Thales w kraju: obronności, bezpieczeństwie, lotnictwie, transporcie oraz tożsamości cyfrowej i cyberbezpieczeństwie.

OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

Magdalena Nizik posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu podmiotami z branży przemysłowej oraz szeroki zakres kompetencji – od sprzedaży i rozwoju biznesu, produkcji, badań i rozwoju po zarządzanie finansami i utrzymywanie relacji z rządem.

Przez 13 lat pracowała w General Electric w sektorze lotniczym, obronnym, kolejowym, energetycznym i cyfrowym. Obejmowała lokalne i globalne stanowiska kierownicze – była prezesem zarządu General Electric Company Polska, a także dyrektorem generalnym Consolidated Precision Products Poland, gdzie współpracowała z klientami w zakresie obronności i sił zbrojnych. Przed przejściem do GE pracowała w KPMG, gdzie nadzorowała liczne projekty przemysłowe w regionie.

Recenzja Mercusys MR30G – statek kosmiczny z gigabitową prędkością

Pełniła szereg funkcji w polskich i unijnych instytucjach publicznych – była członkiem Rady Naukowej Instytutu Lotnictwa oraz wiceprzewodniczącą European Investment Casters’ Federation. Za swój wkład w rozwój polskiej branży technologicznej oraz budowanie efektywnego partnerstwa publiczno-prywatnego została odznaczona Srebrnym i Złotym Medalem Zasługi przez Prezydenta RP.

Magdalena Nizik ukończyła National Louis University w USA oraz jest członkiem Association of Chartered Certified Accountants – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości.

Recenzja Philips 346P1CRH – zakrzywiony monitor z USB-C

Jestem zaszczycona, że powierzono mi misję dalszego rozwoju firmy Thales w Polsce, którą będę realizować wraz z lokalnym Zespołem. Naszym celem jest utrzymanie i wzmacnianie relacji z naszymi klientami i partnerami, a także ugruntowanie pozycji Thales w istotnych dla niej dziedzinach, czyli obronności, lotnictwie, transporcie, a także tożsamości cyfrowej i bezpieczeństwie. Wierzę, że poprzez wspólne działania będziemy stale umacniać obecność Thales w Polsce i tworzyć technologie przyszłości, którym wszyscy będą mogli zaufać. Cieszę się, że mogę stanąć na czele tego przedsięwzięcia mówi Magdalena Nizik, prezes i dyrektor generalny Thales Polska.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: