Huawei Business Connect – platforma na urządzenia z HMS

Huawei Business Connect – platforma dla partnerów do zarządzania ekspozycją ich firm na urządzeniach z HMS

Huawei Business Connect

Business Connect to nowa, darmowa platforma Huawei skierowana do partnerów, która pozwoli im zarządzać informacjami firmowymi wyświetlanymi w usługach i aplikacjach Huawei Mobile Services. Platforma oferuje też narzędzia analityczne, dzięki którym firmy mogą bardziej efektywnie komunikować informacje o swoich usługach wśród użytkowników najnowszych urządzeń Huawei.

Test Huawei MatePad 11 – tablet z Harmony OS do mobilnej pracy

Platforma Business Connect została zaprojektowana z myślą o dużych firmach operujących w skali globalnej, jak również o lokalnych sklepach docierających ze swoimi produktami i usługami do wyselekcjonowanej bazy klientów. Po zarejestrowaniu się, właściciele firm zyskują dostęp do narzędzi umożliwiających zarządzanie informacjami biznesowymi widocznymi dla użytkowników usług mobilnych Huawei, między innymi w wyszukiwarce Petal Search i aplikacji do nawigacji Petal Maps. Wszystkie aktualizacje informacji dokonane poprzez platformę Business Connect są automatycznie synchronizowane we wszystkich aplikacjach i usługach Huawei Mobile Services.

Test Huawei MateView – monitory klasy premium do biura

Platforma Business Connect umożliwia również między innymi:

  • zarządzanie informacjami biznesowymi, takimi jak nazwa i kategoria firmy, godziny otwarcia przedsiębiorstwa i jego adres oraz zarządzanie bazą zdjęć;
  • zarządzanie recenzjami i udzielanie odpowiedzi na uwagi klientów;
  • zarządzanie publikacjami o wydarzeniach i ofertach promocyjnych, a także reklamami przekierowującymi do sklepu;
  • analizę danych dotyczących wyświetleń reklam i zwiększanie efektywności ekspozycji reklam.

Platforma Business Connect jest dostępna na stronie: https://bizconnect.huawei.com, można się do niej również zarejestrować poprzez adres: bizconnect@huawei.com.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: