myPhone C1 LTE oraz myPhone S1 LTE – nowe klasyki

myPhone C1 LTE oraz myPhone S1 LTE – nowe klasyki

myPhone C1 LTE oraz myPhone S1 LTE
myPhone C1 LTE oraz myPhone S1 LTE

W sprzedaży debiutują dziś telefony komórkowe myPhone C1 LTE oraz myPhone S1 LTE. Są to klasyki ze sporym ekranem o przekątnej 2,8”, które łączą w sobie technologię LTE z klasyczną formą i stylem. Modele są bliźniaczo podobne, przy czym jeden z nich tj. S1 LTE – posiada dodatkowo stację ładującą z funkcją przywoływania słuchawki. Przedstawiamy ich szczegółowe specyfikacje oraz ceny.

 

Klasyczne telefony komórkowe wciąż mają swoich zwolenników. I nie ma się co dziwić ponieważ posiadają niepodważalne zalety takie jak: kompaktowe wymiary, łatwa obsługa, wytrzymała bateria, duża wytrzymałość oraz niska cena i… wielozadaniowość. Dzisiejsze komórki bowiem poza tym, że sprawdzają się w podstawowych zadaniach jak dzwonienie i wysyłanie SMS-ów, umożliwiają także robienie niezłych zdjęć i np. dostęp do przeglądarki.

Takie właśnie są nowe modele myPhone C1 LTE i S1 LTE – odpowiedź polskiego producenta mPTech na oczekiwania Klientów ceniących tradycyjne rozwiązania, a także propozycja wobec planów operatorów komórkowych dot. wyłączenia sieci 3G na rzecz 4G (LTE) i 5G.

Test myPhone Now eSIM – elegancki, ciekawy i tani model z eSIM

Nowe telefony myPhone są utrzymane w atrakcyjnej, ponadczasowej stylistyce. Wyświetlacz 2,8-cala zapewnia bezproblemową nawigację po menu i odczytywanie wszelkich informacji. Łatwość użytkowania potęgują też całkiem duże klawisze. Warto zaznaczyć, że modele są takie same, przy czym S1 LTE („senior”) różni się tym od C1 LTE („classic”), że posiada w zestawie dodatkowo stację ładującą z funkcją przywoływania słuchawki. Oznacza to, że w chwili, gdy telefon się zawieruszy, wystarczy nacisnąć jeden przycisk na stacji, aby uruchomić w telefonie dźwięk informujący o jego położeniu. W ten sposób łatwiej go odnaleźć.

Co istotne, te telefony myPhone są wyposażone w baterię 1800 mAh zapewniającą do 17 godzin ciągłych rozmów albo do 350(!) godzin działania w stania czuwania. Ich atutem jest także nowocześniejsze i bardziej uniwersalne złącze USB-C. Do tego wspomniane LTE. Producent zapowiada, że jak tylko modele pojawią się w ofercie danego operatora, powinny zyskać też wsparcie VoLTE, zapewniającą wysoką jakość rozmów i lepszy zasięg. Telefony posiadają także aparat 2 Mpx, BT oraz gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm.

Test myPhone Up i Up Smart – klasyka i feature phone

Dostępne są w sklepie online producenta mPTech w przystępnych cenach, tj. myPhone S1 LTE (z bazą) został wyceniony na 199 zł, natomiast myPhone C1 LTE na 189 zł.

Więcej szczegółów na: www.myphone.pl/product/myphone-s1-lte/ oraz na www.myphone.pl/product/myphone-c1-lte/.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: