Xiaomi Pad 5 – rozrywka i praca w naszych rękach

Xiaomi Pad 5 – rozrywka i praca w naszych rękach

Xiaomi ogłosiło dziś wprowadzenie na rynek tabletu Xiaomi Pad 5. To pierwsza od dawna premiera marki w tej kategorii sprzętowej.

Xiaomi Pad 5
Xiaomi Pad 5

Nowy tablet jest wszechstronnym narzędziem do pracy i nauki, ale także doskonałym narzędziem mobilnej rozrywki. Xiaomi Pad 5 jest wyposażony w następujące rozwiązania:

Test Xiaomi Redmi Note 10 5G – sieć 5G dla każdego

  • Pakiet produktywności – Xiaomi Pad 5 jest wyposażony w funkcje, które zwiększą produktywność. Możemy skanować dokumenty za pomocą pojedynczego aparatu 13 MP i bezproblemowo dzielić się nimi ze współpracownikami lub kolegami z klasy.

Pisanie odręczne na tablecie jest naturalne. Pióro Xiaomi Smart Pen1 waży zaledwie 12,2 g, ma czułość na 4096 poziomy nacisku i częstotliwość próbkowania 240 Hz. Xiaomi Smart Pen ma również wygodne opcje, takie jak klawisze funkcyjne, które pozwalają na szybkie notowanie, robienie zrzutów ekranu lub łatwe przełączanie między funkcją piórka i gumki. Xiaomi Pad 5 to prawdziwa maszyna do telekonferencji – ostry obraz wideo zapewnia kamera 8 MP rejestrująca rozdzielczość Full HD 1080p.

  • Wyświetlacz z czystymi, żywymi kolorami – Xiaomi Pad 5 ma 11-calowy wyświetlacz WQHD+ 120 Hz. Dzięki obsłudze Dolby Vision, Xiaomi Pad 5 umożliwia oglądanie filmów w jakości HDR. Wyświetla żywe obrazy o dużej jasności, kontraście, szczegółowości i kolorach. Nawet jeśli oglądamy nasze ulubione programy przez dłuższy czas, ekran True Display i wbudowany tryb Low Blue Light (filtr światła niebieskiego) w Xiaomi Pad 5 zapewnia wyraźny, i zdrowy dla oka obraz.
  • Niesamowita akustyka – Xiaomi Pad 5 przyciąga wzrok, ale będzie też przyjemny dla ucha. Ma cztery duże głośniki, które oferują dynamiczny i wyraźny dźwięk. Co więcej, system Dolby Atmos zapewnia doskonałe wrażenia audio z niezrównaną szczegółowością, głębią i realizmem.
  • Silny procesor i łączność ze światem – Xiaomi Pad 5 został wyposażony w wyprodukowany w procesie 7 nm procesor Qualcomm Snapdragon 860, o maksymalnej częstotliwości taktowania 2,96 Ghz. To moc więcej niż wystarczająca do wydajnej pracy i intensywnej rozrywki. Xiaomi Pad 5 został wyposażony w baterię o pojemności 8720 mAh, czyli nie musimy martwić się o zbyt krótkie działanie.

Test Xiaomi Redmi Note 10 Pro – moc 108 megapikseli i AMOLED-a 120 Hz

„Uczniowie wracają do szkół w zupełnie nowej rzeczywistości. Potrzebują silnych i lekkich narzędzi do nauki, rozrywki i w ogóle do prowadzenia swojego cyfrowego życia. Xiaomi Pad 5 to kompletny pakiet – maszyna do pracy, nauki i rozrywki w jednym wygodnym opakowaniu”, powiedział TJ Walton, Product Marketing Manager w Xiaomi International.

Xiaomi Pad 5 będzie dostępny w dwóch wariantach: 6 GB + 128 GB oraz 6 GB + 256 GB, i  w dwóch opcjach kolorystycznych: Cosmic Gray i Pearl White. Sugerowana cena detaliczna dla wariantu 6 GB + 128 GB wynosi 349 euro, a dla wariantu 6 GB + 256 GB 399 euro.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: