Eva smart – ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

Eva smart – ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

Eva smart
Eva smart

Optymalna wilgotność powietrza w domu powinna wynosić 40-60%. Osiągnięcie takiego poziomu zapewni ultradźwiękowy nawilżacz Eva smart, szwajcarskiej marki Stadler Form, przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 80 m². Teraz dzięki bezprzewodowej komunikacji i aplikacji na smartfonie „Smart Life – Smart Living” można zarządzać pracą urządzenia oraz sprawdzać parametry z dowolnego miejsca na świecie.

Test Roborock H7 – bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Sezon grzewczy tuż tuż, a wraz z nim pojawi się problem suchego powietrza w naszych domach. Sposobem na to, by uniknąć problemów z oddychaniem czy przesuszoną skórą, a przede wszystkim zwiększyć odporność organizmu jest skorzystanie z nawilżacza powietrza. Idealną propozycją jest nowy Stadler Form Eva smart, który może być obsługiwany z poziomu aplikacji w smartfonie. Urządzenie to wykorzystuje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości do rozbijania cząsteczek wody, by następnie przekształcić je w mikroskopijną mgiełkę, która wyrzucana jest na wysokość ok. 1,4 m. Jego wymiary to 196 x 418 x 196 mm, a waga wynosi 3.0 kg. Zbiornik wody ma pojemności aż 6.3 litra. Nawilżacz można zaprogramować tak, by wytwarzał nie tylko zimną, ale i ciepłą mgiełkę. Jeśli dodatkowo dolejemy do zbiornika kilka kropli olejku zapachowego, mgiełka będzie miała działanie aromaterapeutyczne.

Praca nawilżacza Stadler Form Eva smart nie zakłóca snu. Pomimo ogromnej mocy (95 W) jest on niezwykle cichy (poziom hałasu wynosi 26-34 dB). Ponadto informujące o ustawieniach pracy diody LED mogą być przyciemnione lub zupełnie wygaszone.

Dzięki wykorzystaniu technologii Adaptive Humidity, w trybie Auto nawilżacz jest w stanie samodzielnie zarządzać ilością emitowanej mgiełki, aby wydajnie osiągnąć założony poziom wilgotności powietrza. Dołączony do zestawu czujnik (który pełni również funkcję pilota) sam mierzy poziom wilgotności, a następnie przesyła dane do nawilżacza. Dzięki temu jego praca jest wydajniejsza, dokładnie dostosowana do warunków panujących w całym pomieszczeniu. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Stadler Form Eva smart charakteryzuje się dużą elastycznością – użytkownik może wybrać jeden z pięciu poziomów nawilżania – w przedziale 30% – 75%.

Test Xiaomi Mi Air Purifier 3H – stylowy oczyszczacz powietrza

Teraz Stadler Form proponuje dodatkową technologię WiFi, która pozwala zdalnie sterować nawilżaczem poprzez aplikację „Smart Life – Smart Living” w smartfonie. Dzięki temu urządzenie uruchamiamy z dowolnego miejsca, zanim jeszcze pojawimy się w domu.

Stadler Form Eva smart z modułem łączności Wifi dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym w sugerowanej cenie katalogowej 770 zł.

źródło: Stadler Form

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: