Fort Boyard – kolejni uczestnicy, nowe odcinki

Fort Boyard – kolejni uczestnicy, nowe odcinki

Fort Boyard

Nowe odcinki dostępne na Viaplay już od 19 września

  • Uczestnikami najnowszej polskiej edycji ‘Fortu Boyard’ jest 48 gwiazd polskiego show biznesu – w niedzielę, 19 września, na platformie Viaplay pojawią się dwa kolejne odcinki programu, w których wystąpią: Karolina Pisarek, Rafał Jonkisz, Beata Pawlikowska, Antoni Smykiewicz, Nick Sinckler, Mateusz Banasiuk, Paweł ‘Trybson’ Trybała, Eliza Trybała, Radek Pestka, Nina Cieślińska, Marek Kaliszuk i Marcin Wrzosek.
  • Nowa odsłona ‘Fortu Boyard’ składa się z 8 odcinków, dwa z nich znajdują się już na platformie Viaplay, kolejne będą miały swoją premierę w każdą kolejną niedzielę.
  • Oferta Viaplay w Polsce obejmuje produkcje oryginalne Viaplay Originals, światowej klasy filmy i seriale, programy dla dzieci oraz transmisje na żywo najważniejszych wydarzeń sportowych.

Nordic Entertainment Group (NENT Group), właściciel serwisu streamingowego Viaplay, który od niedawna dostępny jest także w Polsce,  wznowiła emisję ‘Fortu Boyard’ – niezwykle popularnego programu rozrywkowego dla całej rodziny. Pierwsze odcinki zostały udostępnione na platformie Viaplay w niedzielę, 12 września i cieszyły się dużym zainteresowaniem polskich widzów. Znane są już nazwiska kolejnych gwiazd, które wzięły udział w programie.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Sennheiser HD 450BT i HD 350BT – doskonałe wrażenia dźwiękowe

Fort Boyard’ to bardzo popularny program telewizyjny, którego pierwsza odsłona została wyemitowana w 1990 roku we Francji. Od tego momentu powstały już 34 edycje, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, umiejscowiony jest w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Nowa edycja ‘Fortu Boyard’ jest pierwszą polską produkcją Viaplay Originals w formacie ‘non-scripted’ (bez scenariusza).

Pierwsze odcinki nowej edycji ‘Fortu Boyard’ ukazały się w ubiegłą niedzielę na platformie streamingowej Viaplay. Można było w nich zobaczyć zaciętą rywalizację drużyn złożonych z wielu polskich gwiazd, takich jak: Marcelina Zawadzka, Ewelina Lisowska, Sławomir Zapała, Magdalena ,,Kajra’’ Kajrowicz, Michał Koterski czy Wojciech Gola.

W najnowszych odcinkach, które pojawią się na Viaplay już w niedzielę, 19 września, zobaczymy kolejne znane osobowości polskiego show-biznesu. Uczestnikami następnej odsłony ‘Fortu Boyard’ będą Karolina Pisarek, Rafał Jonkisz, Beata Pawlikowska, Antoni Smykiewicz, Nick Sinckler, Mateusz Banasiuk, Paweł ‘Trybson’ Trybała, Eliza Trybała, Radek Pestka, Nina Cieślińska, Marek Kaliszuk i Marcin Wrzosek.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwa zespoły, które zostały poddane wymagającym próbom zręcznościowym i wytrzymałościowym, dodatkowo ich członkowie musieli rozwiązać wiele skomplikowanych zagadek, by zdobyć główną nagrodę, która zgodnie z zasadami programu została przekazana na wybrany cel charytatywny.

Test Haylou MoriPods – czysty dźwięk i uniwersalne brzmienie

Prowadzącymi w nowej odsłonie ‘Fort Boyard’ są Elżbieta Romanowska, aktorka teatralna i filmowa oraz znany artysta kabaretowy i prezenter, Mariusz Kałamaga. Po raz pierwszy w polskiej edycji programu w postać przedstawiającą uczestnikom rozmaite zagadki wcieliła się kobieta – mędrczynią jest prezenterka telewizyjna, Tamara Gonzalez Perea, natomiast do pokoju pełnego trudnych pytań zaprasza drag queen Papina McQueen.

Seria ‘Fort Boyard’ emitowana w Polsce, została wyprodukowana przez Endemol Shine Polska. Jest to jeden z czołowych producentów telewizyjnych w kraju.
W portfolio firmy znajduje się szeroka gama produkcji, od filmów fabularnych i seriali telewizyjnych po programy typu talent show, reality oraz teleturnieje. Jest częścią międzynarodowej grupy medialnej Banijay.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl