Lycamobile – Łap wiedzę, czyli darmowy internet

Lycamobile – Łap wiedzę, czyli darmowy internet

Lycamobile

Lycamobile – globalny dostawca telefonii komórkowej – realizuje ogólnopolską inicjatywę, w ramach której uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych otrzymali bezpłatnie karty telefoniczne SIM z bezpłatnym dostępem do mobinego internetu. Przedsięwzięcie ma na celu wsparcie dzieci i młodzieży z brakiem lub ograniczonym dostepem do internetu w okresie 2 miesięcy powrotu do szkoły po wakacjach.

Program „Łap wiedzę z Lycamobile” został uruchomiony w celu zapewnienia, aby dzieci i ich rodziny miały dostęp do kluczowych zasobów edukacyjnych online. Uczestnicy przez dwa miesiące, otrzymają dodatkowe 20 GB danych co miesiąc bez dodatkowych kosztów.

Lycamobile wspiera inicjatywy społeczne i angażuje się na świecie we wspieranie swoich klientów i ich rodzin. W tych trudnych czasach wspiera edukację, która jest ważnym elementem sukcesu i szcześcia dzieci. Cały czas istnieją regiony, gdzie dzieci z poszczególnych rodzin nie mają stałego dostępu do internetu, który w dzisiejszych czasach jest jednym z podstawowych źródeł wiedzy.

Jestem przekonany, że dzięki inicjatywie ułatwiamy dostęp do internetu wielu uczniom, dla których z różnych względów jest on utrudniony lub niewystarczający. Takie działania są spójne z naszym DNA i podkreślają wartości: humanizm, zaufanie, wiarygodność, jakość, dostępność, którymi kierujemy się na co dzień” – mówi Bartłomiej Wierzbicki, dyrektor sprzedaży Lycamobile w Polsce.

Lycamobile przekazuje karty SIM za pośrednictwem dyrektorów szkół. Do ogólnopolskiej inicjatywy przyłączyły się szkoły podstawowe, zawodowe, licea i technika, którym bliska jest akcja zorganizowana przez operatora. Jak podkreślają dyrektorzy i nauczyciele z tych placówek pandemia pokazała, że nie wszyscy uczniowie mają tak swobodny dostęp do internetu.

Dostęp do internetu, czy to w dobie nauki stacjonarnej, hybrydowej czy domowej – jest absolutnie niezbędny. Z przyjemnością przekażemy karty z dodatkowym internetem dzieciom i młodzieży, którym taka pomoc się przyda” – mówi Iwona Sapkowska ze Szkoły Podstawowej w Gumowie.

Akcja wystartowała we wrześniu 2021 i potrwa do końca października.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl