AutoMapa zintegrowana z Android Auto – AutoRadar

AutoMapa zintegrowana z Android Auto – AutoRadar

AutoMapa - Android Auto

W najnowszej wersji dodano usługę AutoRadar, która obok szczegółowych map jest jedną z najbardziej cenionych funkcji nawigacji. To znakomicie dopełnia dotychczasową funkcjonalność i czyni AutoMapę najciekawszą alternatywą dla bezpłatnych produktów nawigacyjnych dla Android Auto.

AutoMapa to sprawdzona, dojrzała nawigacja, teraz łącząca w Android Auto wszystkie cechy niezbędne do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Spokój kierowcy zapewnia dostępność dokładnych map offline, które działają bez względu na zakłócenia zasięgu sieci i nie wymagają roamingu, a także asystent pasa ruchu, wyświetlanie aktualnego ograniczenia prędkości i – najnowsza funkcja – ostrzeganie o kontrolach drogowych i radarach, czyli AutoRadar.

AutoMapa zintegrowana z Android Auto – AutoRadar

Co to jest AutoRadar?

AutoRadar to przede wszystkim funkcja społecznościowa, dla kierowców i od kierowców, polegająca na
wymianie aktualnych informacji o wszelkich zdarzeniach drogowych, jak kontrola prędkości, wypadki, kontrole Inspekcji Transportu Drogowego, nieoznakowane patrole i korki – mówi Magda Buchalska, Brand Development Director w AutoMapie.

Ostrzeżenia o zdarzeniach na trasie pojawiają się z wyprzedzeniem na ekranie, ale także użytkownik może przekazać informacje dla innych kierowców. Po kliknięciu ikony wykrzyknika AutoMapa zapamiętuje lokalizację, a na ekranie pojawia się wybór rodzaju zdarzenia, do którego można następnie dodać opcjonalne informacje dodatkowe.

Test realme narzo 30 5G – niedrogi, a jednocześnie nowoczesny

Podczas jazdy usługa AutoRadar w czasie rzeczywistym weryfikuje informacje i ułatwia kierowcom ich potwierdzanie lub korektę. Dzięki takim bieżącym aktualizacjom ostrzeżenia mogą być jeszcze bardziej użyteczne, zwiększając bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi.

W najnowszej wersji aplikacji dodano także szereg poprawek dotyczących uruchamiania, odświeżania pozycji i stabilności samego programu. Dziś śmiało można powiedzieć, że prace nad integracją głównych funkcji AutoMapy z Android Auto dobiegają końca.

Najnowsza wersja do pobrania w Google Play.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl