Poly Studio X70 i Poly Studio E70 – dla wideokonferencji

Poly Studio X70 i Poly Studio E70 – dla wideokonferencji

Poly Studio X70 i Poly Studio E70
Poly Studio E70

Firma Poly dodała do swojego portfolio urządzenia do wideokonferencji Poly Studio X70 i Poly Studio E70. Rodzina Poly Studio została zaprojektowana z myślą o poprawie doświadczeń ze spotkań online poprzez dostarczenie profesjonalnej jakości dźwięku i obrazu do dużych sal konferencyjnych.

Nowe urządzenia wideokonferencyjne Poly Studio zapewniają bardzo dobrą jakość wideo na każdym spotkaniu, niezależnie od lokalizacji uczestników, dzięki czemu mogą oni być doskonale widoczny i wyraźnie słyszani nawet w dużych salach konferencyjnych. Poly Studio X70 i Poly Studio E70 są wyposażone w technologię Poly Director AI, która obejmuje również Acoustic Fence i NoiseBlockAI.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Poly Studio – zestaw wideokonferencyjny

Poly DirectorAI wykorzystuje sztuczną inteligencję i technologię uczenia maszynowego, aby zapewnić automatyczne przejścia, kadrowanie oraz śledzenie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszyscy czują się tak, jakby byli w tym samym pomieszczeniu w czasie spotkania. Poly DirectorAI udoskonala hybrydowy system pracy, pozwalając na połączenie osób znajdujących się w sali konferencyjnej z tymi łączącymi się zdalnie. Inteligentna kamera Poly Studio E70 oraz wideobar Poly Studio posiadają certyfikat Zoom. Urządzenia będą wspierać Zoom Rooms Smart Gallery, zapewniając bardzo dobrą jakość spotkań w średnich i dużych pomieszczeniach.

Najlepsze doświadczenia w pracy z Zoom wymagają dedykowanego sprzętu, który sprawdzi się zarówno w domowym biurze, jak i salach konferencyjnych” – powiedział Jeff Smith, dyrektor Zoom Rooms. „Profesjonalne urządzenia wideokonferencyjne i rozwiązania osobiste firmy Poly zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić każdemu najlepszej jakości spotkanie, umożliwiając korzystanie z takich funkcji jak widok Zoom Smart Gallery, dzięki czemu każdy ma swoje własne wirtualne miejsce przy „stole” mimo pracy z różnych lokalizacji” – dodaje ekspert.

Test Poly Sync 20 – zestaw głośnomówiący do audiokonferencji

W Poly stawiamy sobie za priorytet dostarczanie najwyżej jakości transmisji przy użyciu naszego sprzętu do wideokonferencji” – powiedział Beau Wilder, SVP i dyrektor generalny działu Video Collaboration w firmie Poly. „Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym i AI zapewniamy jakość obrazu na poziomie profesjonalnego studia telewizyjnego bez względu na rodzaj pomieszczenia, z którego prowadzone jest wideospotkanie i niezależnie od jego lokalizacji”.

Seria urządzeń wideokonferencyjnych Poly sprawdzi się przy każdym stylu i miejscu pracy – od osobistych urządzeń wideokonferencyjnych, takich jak Poly Studio P Series oraz wideobary Poly Studio USB, Poly Studio X30 i Poly Studio X50 dedykowane małym, średnim i dużym salom konferencyjnym. Te wysokiej klasy urządzenia zapewniają najlepszy dźwięk i obraz, dzięki czemu możesz dowodzić rozmową i w pełni wykorzystać spotkania, niezależnie od tego, gdzie odbywa się praca.

Poly Studio X70 i inteligentna kamera Poly Studio E70 to urządzenia stworzone z myślą o salach konferencyjnych, które zapewniają najwyższe wrażenia audio i wideo podczas spotkań dla uczestników w sali oraz osób łączących się zdalnie.

Test Plantronics BackBeat 100 – długie telekonferencje

Cechy wyróżniające Poly Studio X70 i Studio E70:

  • – podwójne kamery (4K), technologia NoiseBlockAI i Acoustic Fence do blokowania niepożądanych dźwięków z otoczenia;
  • – możliwość sterowania oświetleniem, monitorami i osłonami bezpośrednio z ekranu Poly TC8 dzięki współpracy oraz integracji Poly z firmą Extron;
  • – natywna obsługa oraz łączność z wybranym dostawcą usług wideo w chmurze, w tym Zoom;
  • – czujnik jakości powietrza, który zapewni dodatkową analitykę sali konferencyjnej dzięki Poly Lens (funkcja dostępna od marca 2022);
  • – wsparcie urządzeń dzięki Poly Lens, w pakiecie 2-letnia ograniczona gwarancja i dostęp do standardowej pomocy technicznej Poly. Dodatkowo możliwość subskrypcji Poly+, która przedłuża gwarancję o rok i zapewnia całodobowe wsparcie technologiczne dla urządzeń osobistych na całym świecie.

Więcej informacji na temat cen i dostępności urządzeń Poly Studio family, można znaleźć na stronie:

  • Poly Studio E70: od 3 499 USD; już dostępne na całym świecie,
  • Poly Studio X70: od 6 999 USD; dostępne na całym świecie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl