TT PSC wzmacnia obecność na rynku francuskim

TT PSC wzmacnia obecność na rynku francuskim

TT PSC

Transition Technologies PSC (TT PSC), globalny integrator rozwiązań IT, utworzył we Francji nową spółkę do samodzielnego pozyskiwania i obsługiwania klientów – Transition Technologies PSC France. Wiodącym kierunkiem w strategii rozwoju biznesu TT PSC są działania globalne, w tym systematyczne rozbudowywania sieci oddziałów firmy na świecie.

„Kontynuujemy ekspansję zagraniczną po pomyślnym wprowadzeniu na rynek spółek zależnych na Tajwanie  i w Niemczech. Dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie rynku na kompleksowe rozwiązania w zakresie transformacji cyfrowej, które TT PSC, jako doświadczony globalny integrator systemów możemy skutecznie wdrażać, dostarczać i obsługiwać. Jesteśmy przekonani, że strategia zakładająca rozwój międzynarodowy jest dla nas właściwym kierunkiem, ponieważ pozwala nam efektywnie współpracować z klientami i lepiej rozumieć ich specyficzne potrzeby” – mówi Szymon Bartkowiak, CEO TT PSC.

OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

Nowoutworzona spółka będzie wspierać strategię TT PSC, która polega na świadczeniu usług poprzez oddziały na całym świecie. Wzmocniona obecność na rynku francuskim wpłynie znacząco na rozpoznawalność marki i pozwoli na dalszy rozwój współpracy z obecnymi i potencjalnymi klientami TT PSC we Francji.

Utworzenie francuskiej spółki jest dla nas kolejnym przełomowym osiągnięciem. Firma Transition Technologies PSC odniosła duży sukces w łączeniu technologii przemysłowych z rozwiązaniami cyfrowymi i dyktuje trendy w zakresie cyfrowej transformacji. Teraz naszym kolejnym wspólnym celem będzie dalszy rozwój francuskiego podmiotu z jasną strategią przemysłową, która umożliwi optymalizację łańcucha dostaw naszych klientów na tym rynku” – mówi Jean-Pierre Tirault, TTPSC France CEO, odpowiedzialny również za strategię i globalne partnerstwa w grupie TT PSC.  

TT PSC ma już doświadczenie w realizacji projektów dla francuskich firm. Przykładem jest LACROIX – globalny dostawca sprzętu technologicznego i ekspert w dziedzinie usług elektronicznych, dla którego TT PSC zrealizowało przemysłową platformę do zarządzania liniami produkcyjnymi w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie pozwoliło LACROIX usprawnić proces produkcji dzięki wykorzystaniu technologii internetu rzeczy (IoT). Po zakończonych sukcesem testach technologia została wdrożona we wszystkich zakładach produkcyjnych LACROIX na czterech rynkach: francuskim, polskim, niemieckim i tunezyjskim.

TT PSC analizuje kolejne rynki zagraniczne pod kątem otwarcia spółek, m.in. w Szwecji, Australii i Wielkiej Brytanii.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl