yeedi vac – nowa linia robotów sprzątających

yeedi vac – nowa linia robotów sprzątających

Yeedi jest obecna ze swoimi produktami w Polsce od ponad roku. Ten producent robotów sprzątających przebojem wszedł na nasz rynek i dzielnie sobie radzi na niezwykle konkurencyjnym podwórku, gdzie niemal każdy producent elektroniki użytkowej ma w swojej ofercie podobne urządzenia.

Cechą charakterystyczną wyrobów sygnowanych marka yeedi jest doskonałe, solidne i niezwykle estetyczne wykończenie, użycie wysokiej klasy materiałów, przy jednocześnie bardzo atrakcyjnej cenie.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Yeedi 2 hybrid – odkurzacz bezobsługowy z funkcją mopa

Odkurzacze automatyczne yeedi są wystarczająco mocne, aby sprzątać po zwierzętach domowych i dzieciach, a jednocześnie wystarczająco ciche, aby można było ich używać podczas internetowych rozmów konferencyjnych.
Do tej pory dostępne były na naszym rynku dwa modele: yeedi k650, oraz yeedi 2 hybrid.

Obecnie rodzina produktów yeedi powiększyła się o modele serii yeedi vac.

W ramach tej serii są oferowane dwa modele robotów sprzątających:

yeedi vac hybrid o mocy ssania 2500 Pa
yeedi vac max o mocy ssania 3000 Pa,

oraz specjalna stacja samoopróżniająca, która może współpracować z każdym z tych urządzeń.
Podobnie jak ich poprzednicy, roboty sprzątające yeedi vac mogą jednocześnie odkurzać oraz mopować, w kilku trybach pracy.

Posiadają funkcje mapowania pomieszczeń, czujniki antykolizyjne, krawędzi, odległości, schodów, przeszkód i przeciążenia. Nowością jest wbudowany czujnik dywanów i know-how sprzątania podłóg, dzięki czemu robot unika mopowania gdy wykryje dywan, a na twardej powierzchni pracuje cicho.

I oczywiście najważniejsza innowacja, to stacja samooprożniająca, która samoczynnie usuwa kurz do pojemnika jest w stanie zmagazynować kurz z 30 dni sprzątania.

Dzięki wydajnym bateriom litowo-jonowym czas pracy tych robotów wynosi odpowiednio 110 min (yeedi vac hybrid) do 200 min (yeedi vac max) przy czym urządzenie samo wykrywa niski poziom baterii i w takim przypadku przerywa sprzątanie aby się doładować, po czym dalej kontynuuje sprzątanie.

Cena i dostępność
Roboty sprzątające yeedi vac series są już dostępne na Allegro, z 2 letnią gwarancją oraz dostawą w ciągu 3 dni z magazynu w Polsce.

  • yeedi vac hybrid – Tutaj
  • yeedi vac station – Tutaj

***

Yeedi projektuje inteligentne roboty odkurzające dla produktywnych ludzi. Odkurzacze automatyczne firmy pomagają ludziom cieszyć się łatwym i przyjemnym życiem dzięki innowacjom. Od wysokowydajnego, głębokiego czyszczenia po filozofię projektowania „ustaw i zapomnij” – zestaw robotów odkurzających yeedi pozwala na więcej. Dodatkowe informacje dostępne na www.yeedi.com.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl