Dzień Chłopaka – 4 pomysły na prezent

4 pomysły na prezent na Dzień Chłopaka dla miłośników nowych technologii

Dzień Chłopaka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Chłopaka. Co wybrać na prezent dla fana nowinek technologicznych? Oto cztery propozycje, które mają sporą szansę stać się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Test Nokia X20 – smartfon 5G, który został źle wyceniony

Dźwiękowy lokalizator telefonu, kluczyków do samochodu i nie tylko

Niektóre gadżety potrafią w banalny sposób rozwiązać małe problemy, z którymi zmagamy się na co dzień i które potrafią być niezwykle irytujące. Właśnie od takiego urządzenia rozpoczniemy naszą listę. Jeśli bliski Wam mężczyzna często ma kłopoty ze zlokalizowaniem swojego telefonu, kluczyków do samochodu, portfela lub czegokolwiek innego, możecie raz na zawsze rozwiązać jego problem, obdarowując go dźwiękowym lokalizatorem. Jak działa takie urządzenie? Wystarczy przymocować gadżet do wybranego przedmiotu, a lokalizator wyśle na telefon adres i znacznik na mapie, z którego wychwycono ostatni sygnał.

Test Imilab Smart Watch W12 – tania, ciekawa propozycja

Smart-watch

 Choć coraz częściej w celu sprawdzenia godziny spoglądamy na telefon, a nie jak dawniej na znajdujący się na ręce zegarek, to nie oznacza to, że urządzenia te przeszły do lamusa. Wręcz przeciwnie. Obecnie na rynku możemy znaleźć cieszące się sporym zainteresowaniem smart-watch’e, które oferują całkiem spory zestaw funkcjonalności. Posiadacz takiego inteligentnego zegarka może na przykład śledzić swój stan zdrowia oraz aktywność w ciągu dnia – przebyte kroki, spalone kalorie, poziom stresu, tętno. Oprócz tego może także zsynchronizować urządzenie z telefonem i otrzymywać powiadomienia o wiadomościach i połączeniach.

Test Poly Studio P21 – kompleksowe rozwiązanie do wideokonferencji

 Smart kamery

Naszą kolejną propozycją na podarunek dla miłośników nowych technologii, są kamery wewnętrzne. To kolejny bardzo praktyczny prezent. Na rynku można znaleźć wiele ciekawych modeli, które mieszczą się w przedziale do 200 złotych. Weźmy na przykład model C6CN od Ezviz. Urządzenie ma pole widzenia 360 stopni, zostało wyposażone w mikrofon oraz głośnik, dający możliwość rozmowy z domownikami poprzez aplikację mobilną, automatyczny tryb nocny oraz inteligentne śledzenie, co oznacza, że kamera sama podąża za poruszającym się obiektem. Smart kamery mają na celu przede wszystkim chronić mieszkańców budynków wielorodzinnych przed włamaniami. Wbrew pozorom nie jest to ich jedyne zastosowanie. Dzięki nim możemy monitorować stan najmłodszych i najstarszych członków rodziny, a także naszych zwierzaków.

Kamerki sportowe

Listę zamykają kamery sportowe. To idealny prezent zarówno dla amatorów sportów, motocyklistów, jak i osób, które lubią podróżować. Posiadacze takiej kamerki mogą z łatwością zarejestrować swoje sportowe wyczyny lub wspomnienia z wyjazdów. Podstawowe wersje urządzenia można dostać w sieci już od 200 złotych.

Test Creative Chat – prosty sposób na prowadzenie rozmów

Szukając prezentów, warto przy wyborze uwzględnić nowoczesne rozwiązania, które nie tylko będą świetną niespodzianką, ale także będą w pełni funkcjonalne i praktyczne. Takie prezenty z pewnością będą używane przez długi czas.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl