Nokia XR20 – idealny duet – Agent 00 i Nokia

Nokia XR20 – idealny duet – Bond i Nokia

Nokia XR20

Oszałamiające smartfony Nokia o nordyckim designie, w tym kultowy telefon Nokia 3310, pojawią się w 25. filmie o Jamesie Bondzie, No Time To Die, spełniając żądania najbardziej wymagających klientów na rynku – Agentów 00. Długo oczekiwaną produkcję będzie można obejrzeć w polskich kinach już od 1 października. 

Test Nokia X20 – smartfon 5G, który został źle wyceniony

Telefony Nokia od lat niezmiennie cechuje niezrównana trwałość, przede wszystkim dzięki wysokiej jakości konstrukcji, wiodącym aktualizacjom zabezpieczeń i systemowi Android. Wszystkie te elementy składają się na telefon idealny dla Agenta 00. Wytrzymały, mocny i sprawdzający się w każdych warunkach[1], nowy telefon Nokia XR20 może przetrwać w sytuacjach ekstremalnych, zarówno przy upalnych temperaturach do 55°C jak i mrożących krew w żyłach zimach do -20°C. Gdyby tego było mało, niestraszny mu upadek z wysokości do 1,8m[2] ani przebywanie pod wodą nawet przez godzinę[3].

Nokia XR20

Smartfon Nokia XR20 jest absolutnie ponadczasowy i uniwersalny, a ponadto oferuje darmową wymianę ekranu przez rok, czteroletnią gwarancję comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń oraz cykliczne aktualizacje oprogramowania przez trzy lata. Bateria wystarcza nawet na dwa dni pracy, więc po jednym ładowaniu spełni oczekiwania każdego użytkownika[4]. Telefon Nokia to jedyny gadżet, którego potrzebujesz.

Nokia XR20 jest dostępna w Polsce w kolorze Granite Grey w konfiguracji 4/64 GB za 2399 zł.

źródło: HMD Global

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl