Roger 2 – czyste powietrze w zasięgu ręki

Roger 2 – czyste powietrze w zasięgu ręki – nowe oczyszczacze powietrza 

Stadler Form przedstawia inteligentne trio: Roger 2, Roger little 2 i Roger big 2 – nasze samopoczucie, zdrowie i sprawność w dużej mierze zależne są od powietrza, którym oddychamy. Obecnie nasze domy są nie tylko miejscem odpoczynku, ale często również i pracy. Sprawia to, że oczyszczacze powietrza stały się ważniejsze niż kiedykolwiek. Według WHO powietrze w pomieszczeniach jest od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. Dlatego Stadler Form – marka znana z produkcji inteligentnych urządzeń poprawiających jakość powietrza – wprowadza na rynek ulepszone wersje oczyszczaczy powietrza Roger 2.

Roger 2, Roger little 2, Roger big 2
Roger 2, Roger little 2, Roger big 2

Na jakość powietrza wpływ ma szereg czynników, takich jak pyłki, alergeny, patogeny czy różne, przykre zapachy. Przebywając w pomieszczeniu, w którym jest ono zanieczyszczone możemy doświadczyć wielu nieprzyjemnych objawów, nawet w przypadku gdy nie jesteśmy alergikami. Dokuczać nam mogą między innymi bóle głowy, pieczenie i uczucie suchości oczu, duszności, katar czy kaszel. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość powietrza na zewnątrz, możemy natomiast wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o czyste powietrze we własnym domu. Z pomocą przychodzą nam zaawansowane urządzenia oczyszczające i monitorujące jego jakość , jak nowa gama Stadler Form Roger 2.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
Roger 2, Roger little 2, Roger big 2
Roger 2, Roger little 2, Roger big 2

Czyste powietrze w zasięgu ręki

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger 2 możemy ustawić wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Sprawdzi się doskonale w sypialni – by zapewnić lepszy sen, czy w kuchni, aby neutralizować zapachy. Rogera 2 można wygodnie obsługiwać z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej Smart Living – Smart Life.

Oczyszczacz Roger 2 stale mierzy jakość powietrza w pomieszczeniu za pomocą inteligentnych czujników. Wyniki pomiaru w czasie rzeczywistym wyświetlane są na urządzeniu w formie kolorowej diody – kolor niebieski oznacza dobrą jakość powietrza, pomarańczowy – umiarkowaną, czerwony natomiast złą.

Test Hykker Dynamic Bass – dla słuchania ulubionej muzyki

Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową skutecznością w zakresie oczyszczania powietrza dzięki dwuetapowemu filtrowaniu. Na pierwszym etapie zmywalny, tekstylny filtr wstępny z wbudowaną funkcją zapewnienia higieny – Sanitized – zatrzymuje większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczenia. Dzięki temu chroni i przedłuża żywotność drugiego i najważniejszego elementu – filtra Dual Filter. Został on zaprojektowany tak, by skutecznie usuwać z powietrza drobny kurz, pyłki, bakterie i wirusy.

Efektywność działania Dual Filter od Stadler Form osiągana jest przez połączenie dwóch rodzajów filtracji – HEPA oraz aktywnego węgla. W ciągu zaledwie jednej godziny, Stadler Form Roger 2 jest w stanie trzykrotnie wymienić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do 66 m². Jego skuteczność w zakresie oczyszczania powietrza została potwierdzona badaniami. Przeprowadzone przez międzynarodową grupę badawczą Airmid Healthgroup testy laboratoryjne potwierdziły, że nowe oczyszczacze Roger 2 usuwają z powietrza do 99,9% wirusów grypy A w ciągu 60 minut.

Alles Roger?

Właśnie w ten sposób w Niemczech zapytamy „Czy wszystko w porządku?”. Stadler Form Roger 2 zadba o to, aby powietrze w domu było zawsze dobrej jakości, nawet w nocy, gdy domownicy śpią. Aby oczyszczacz nie emitował zbyt dużej ilości światła, wystarczy uruchomić tryb nocny, który spowoduje przygaszenie diody wskazującej jakość powietrza.

Roger little 2 dla mniejszych pomieszczeń

Rodzina oczyszczaczy Stadler Form Roger 2 składa się z trzech modeli – klasycznego Rogera 2, Rogera big 2 oraz Rogera little 2. Najmniejszy członek rodziny jest w stanie zadbać o czyste powietrze w pomieszczeniach do 33 m². Na takim metrażu wymieni je trzykrotnie w ciągu jednej godziny. Jego kompaktowe wymiary są niewątpliwą zaletą i sprawiają, że z łatwością można go przenosić między pokojami.

Roger little 2 posiada te same funkcje, co pozostałe modele z jego rodziny. Wyjątek stanowi jedynie łączność WiFi, która zarezerwowana jest dla większych członków trio.

Recenzja Baseus GaN 2 Pro – niezbędnik w każdym domu

 Roger big 2 do większych przestrzeni

Roger big 2 wyposażony został w takie same funkcje, co Roger 2 oraz Roger little 2. Różnica polega na zastosowaniu w nim dwóch filtrów Dual Filter oraz dwóch filtrów wstępnych. Dzięki temu Roger big 2 jest w stanie efektywnie pracować w dużych pomieszczeniach. Mimo większych rozmiarów, bez trudu można go przetransportować do innego pomieszczenia dzięki wygodnym kółkom transportowym.

Model Roger big 2 w ciągu godziny jest w stanie trzykrotnie wymienić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do 104 m², co czyni go idealnym wyborem do dużych i przestronnych pomieszczeń.

Test Xiaomi Mi Air Purifier 3H – stylowy oczyszczacz powietrza

Czysto i stylowo

Marka Stadler Form jest powszechnie znana z przywiązywania ogromnej wagi nie tylko do funkcjonalności swoich produktów, ale także do ich wyglądu. Nie inaczej jest w przypadku oczyszczaczy powietrza serii Roger 2. Gdziekolwiek zdecydujemy się go ustawić – w salonie, sypialni czy też w biurze, będzie oczyszczał powietrze i zachwycał designem.

Nowe modele Stadler Form Roger 2 dostępne są w sugerowanej cenie katalogowej:

  • Stadler Form Roger little 2 – 2.899 zł
  • Stadler Form Roger 2 – 1.999 zł
  • Stadler Form Roger big 2 – 1.399 zł

źródło: Stadler Form

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl