Platinet Varr – zestaw dla gracza 4w1

Platinet Varr – zestaw dla gracza 4w1. Klawiatura, myszka, słuchawki i podkładka – bo dla graczy najważniejsza jest precyzja i wygoda.

Platinet Varr

Myszkę i klawiaturę pokryto specjalną powłoką zapobiegająca poceniu się dłoni. Siedem fizycznych przycisków na myszce, pozwala na spersonalizowanie obsługi, a cztery tryby czułości – 1000-1600-3200-6400 DPI (ang. Dots Per Inch – punkty na cal) dają szanse na dobranie precyzji ruchów kursora do danej gry. Niskie DPI gwarantuje wysoką precyzję cenioną przez wielbicieli strzelanek, ale trzeba poruszać niemal całą ręką, żeby dalej przesunąć kursor. Wysoka wartość DPI okazuje się wygodniejsza przy szybkich i mniej precyzyjnych ruchach zwłaszcza, że są to ruchy wyłącznie nadgarstka. Mysz – jak przystało na urządzenie dla gracza – ma podświetlenie RGB, podobnie jak klawiatura.

Test realme GT Master Edition – przygotowany do podróży

Przewodowa (USB) Klawiatura Varr oferuje amerykański układ przycisków co łatwo poznać po podłużnym, lewym klawiszu Shift. Ma to znaczenie ze względu na funkcje przypisywane mu w grach, a więc akcje związane z przyspieszeniem czy z biegiem. Większy jest wygodniejszy. Kolejny atut to 19 klawiszy anti-ghosting. To dzięki temu klawiatura jest w stanie wykryć równoczesne wciskanie przycisków – co dla graczy ma kluczowe znaczenie.

Platinet USB 3.0 – z szyfrem jak sejf

Zestaw słuchawkowy z mikrofonem to nieodłączny atrybut gracza.  Utrzymany w stylistyce pozostałych elementów z podświetleniem RGB – zwraca uwagę swoim efektownym wyglądem. Wygląd to jednak nie wszystko. Zestaw dostarcza dobrej jakości dźwięk i zapewnia nieskrępowana komunikację  z pozostałymi uczestnikami rozgrywki (czułość: 108 ± 3 dB). Regulowany mikrofon jest bardzo wygodny w eksploatacji.

W komplecie jest również podkładka (250x210x2mm), dzięki której komfort staje się po prostu namacalny.

Zestaw dla graczy Varr 4w1 jest dostępny w cenie detalicznej 229,90 zł

źródło: Platinet

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl