Microsoft nowa linia Surface z myślą o Windows 11

Dziś Microsoft zaprezentował nową gamę urządzeń Surface: Surface Laptop Studio, Surface Pro 8, Surface Pro 7+, Surface Go 3 i Surface Pro X oraz akcesoriów PC, rozszerzając tym samym portfolio marki. Surface Go 3 już teraz dostępny jest w przedsprzedaży za pośrednictwem Microsoft Store na Microsoft.com. Z kolei jego premiera w salonach będzie miała miejsce 5 października br. Pozostałe urządzenia Surface trafią na sklepowe półki w nadchodzących miesiącach.

Urządzenia zakupione przez Microsoft Store posiadają Zobowiązanie sklepu Microsoft Store wobec urządzeń Surface, obejmującą bezpłatną dostawę w przeciągu 2-3 dni, rozszerzoną procedurę zwrotu do 60 dni, wiele rozwiązań płatności, a także wsparcie ekspertów – jego zakres obejmuje dostęp do darmowych szkoleń wideo online oraz zdalnych warsztatów.

Test Microsoft Surface Laptop GO – lubiane rozwiązania w przystępnej cenie

  • Surface Laptop Studio  stanowi ewolucję Surface Book. To urządzenie konwertowalne do trzech różnych pozycji. W łatwy sposób przechodzi z trybu stacji roboczej, do trybu Stage czy studyjnego. Komputer ten nadaje nowe znaczenie wszechstronności, oferując charakter pracy dostosowany do użytkownika. Posiada również przestrzeń i ładowarkę do pióra Surface Slim Pen 2, znajdującą się pod klawiaturą. Dostępny w cenie od 1 599 USD.
  • Arkusz informacyjny dotyczący Surface Laptop Studio
Surface Laptop Studio
Surface Laptop Studio
  • Surface Pro 8 – wprowadza całkowicie zmodernizowany design do najpotężniejszego komputera z serii Pro. Urządzenie posiada większą powierzchnię użytkową 13-calowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Jego krzywizna została udoskonalona, by zachować ultra-przenośną formę. Komputer wyposażono w procesory Intel® Core™ 11. generacji, dwa porty Thunderbolt, a także zaawansowane kamery i głośniki. Nowa klawiatura typu Type Cover doskonale współpracuje z piórem Surface Slim Pen 2, które można w niej przechowywać jednocześnie bezprzewodowo ładując. Dostępny w cenie od 1 099 USD.
  • Arkusz informacyjny dotyczący Surface Pro 8
Surface Pro 8
Surface Pro 8
  • Surface Pro 7+ – poprzednio dostępny wyłącznie w ofercie dla biznesu, teraz dystrybuowany będzie w kanale konsumenckim w cenie od 799 USD. Surface Pro 7+ jest idealny dla klientów poszukujących klasycznej konstrukcji Pro wyposażonej w najnowsze procesory, wydłużony czas pracy na baterii, wymienny dysk SSD oraz łączność LTE.
Surface Go 3
Surface Go 3
  • Surface Go 3 – przenośny tablet Surface z ekranem dotykowym 2 w 1, wykorzystujący tę samą konstrukcję Surface Go z większą mocą obliczeniową. To kolejny produkt z tej serii, którego cena zaczyna się od 399.99 USD. Urządzenie wyposażono w szybsze procesory Intel® Core, baterię zapewniającą całodzienną pracę oraz wbudowane zabezpieczenia firmy Microsoft. Go 3 jest konwertowalny z tabletu do laptopa, a ponadto obsługuje cyfrowe pióro i ekran dotykowy. Rozwiązanie to jest idealne do codziennych zadań, pracy domowej i zabawy.
  • Arkusz informacyjny dotyczący Surface Go 3
Surface Pro X
Surface Pro X
  • Surface Pro X – urządzenie to już jest dostępne na rynku, jednak teraz trafi do sprzedaży w wariancie wyłącznie z Wi-Fi w przystępnej cenie 899 USD. To najcieńszy, ultra-mobilny Surface Pro, idealny dla klientów poszukujących elastyczności i mobilności. Posiada również więcej natywnej obsługi aplikacji i emulację X64, która ożywia ekosystem Windows.

Arkusz informacyjny dotyczący Surface Pro X

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: