Aplikacja MultiSport w już jest w AppGallery

Aplikacja MultiSport w już jest w AppGallery

MultiSport

Aplikacja mobilna MultiSport to kolejna popularna aplikacja dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń Huawei opartych o Huawei Mobile Services. Aplikacja umożliwia między innymi wchodzenie do obiektów sportowych bez karty i dowodu tożsamości.

Aplikacja, zintegrowana z HMS, dostępna jest w AppGallery. Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021 oraz innowacyjny, składany smartfon Mate Xs.

Test Huawei Mate 40 Pro – potwór fotografii mobilnej

Zainstalowanie bezpłatnej aplikacji MultiSport umożliwia wchodzenie do obiektów sportowych bez pokazywania standardowej karty oraz dokumentu – wystarczy zweryfikować swoją tożsamość za jej pośrednictwem. Aplikacja pozwala również na wyszukiwanie wybranych obiektów w najbliższej okolicy, rejestrowanie wejść grupowych za pomocą jednego konta, a także zapewnia dostęp do treningów online.

 Test Huawei Mate 30 Pro – zapomniany flagowiec, który ciągle zachwyca

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 141 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 550 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: