Myszki Roccat z obsługą analizatora opóźnień reakcji NVIDIA

Myszki Roccat z obsługą analizatora opóźnień reakcji NVIDIA

Myszy Kone Pro, Kone Pro Air i Burst Pro firmy ROCCAT obsługują technologię NVIDIA Reflex, zapewniając lepszą responsywność, zwiększoną precyzję celowania i dokładniejsze lokalizowanie przeciwników

Test Roccat Kone Pro – świetny gryzoń dla gamingu

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Niemiecka marka akcesoriów do gier komputerowych, ogłosiła dziś, że profesjonalne myszki gamingowe Kone Pro, Kone Pro Air i Burst Pro są kompatybilne z systemem pomiaru opóźnień firmy NVIDIA. NVIDIA Reflex to rewolucyjny zestaw technologii, które optymalizują i mierzą opóźnienia systemu, aby zapewnić najwyższą przewagę nad konkurencją. Wyświetlacze NVIDIA G-SYNC z technologią Reflex są wyposażone w pierwszy i jedyny na świecie analizator opóźnień systemowych, który wykrywa kliknięcia pochodzące od myszy do gier z technologią Reflex i mierzy czas, w którym piksele (błysk wylotowy broni) zmieniają się na ekranie. Gracze na PC mogą rozpocząć każdy mecz mając pewność, że ich system działa z najmniejszym możliwym opóźnieniem.

Roccat Kone Pro
Roccat Kone Pro

NVIDIA stara się poprawić wrażenia wszystkich graczy e-sportowych, a nasze lekkie i błyskawiczne myszy Pro zostały zaprojektowane, aby to osiągnąć. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą NVIDIA, aby liczyło się każde kliknięcie”.

Używając myszy Kone Pro, Kone Pro Air lub Burst Pro firmy ROCCAT w połączeniu z wyświetlaczem NVIDIA G-SYNC z technologią Reflex, gracze mogą mierzyć i poprawiać pełne opóźnienia urządzeń peryferyjnych i systemowe. Istnieje tylko ograniczona liczba myszy do gier na komputery PC zweryfikowanych przez firmę NVIDIA pod kątem takich osiągnieć.

Naszym celem jest zawsze, aby produkty ROCCAT zapewniały graczom przewagę nad konkurencją, a połączenie szybkości przełączników optycznych Titan w naszych myszach Pro z możliwością zmniejszenia opóźnień systemu dzięki technologii NVIDIA Reflex z pewnością to umożliwia” — powiedział René Korte, założyciel firmy ROCCAT oraz Dyrektor Generalny ds. Produktów PC w Turtle Beach. „NVIDIA stara się poprawić wrażenia wszystkich graczy e-sportowych, a nasze lekkie i błyskawiczne myszy Pro zostały zaprojektowane, aby to osiągnąć. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą NVIDIA, aby liczyło się każde kliknięcie”.

ROCCAT Torch – studyjny mikrofon USB

NVIDIA Reflex zapewnia konkurencyjnym graczom dokładny pomiar opóźnień systemu” — powiedział Seth Schneider, menedżer ds. produktów e-sportowych w firmie NVIDIA. „Korzystanie z myszy Pro firmy ROCCAT wraz z systemem Reflex umożliwia graczom dokładną optymalizację ustawień i śmiałe wejście do bitwy”. .

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl