Nokia G50 – wydajny smartfon na dziś, gotowy sprostać wyzwaniom jutra

Nokia G50 – wydajny smartfon na dziś, gotowy sprostać wyzwaniom jutra

HMD Global, producent telefonów Nokia, przedstawia dziś nowego członka rodziny z serii G. Nokia G50 to jak dotąd najbardziej przystępny cenowo smartfon 5G, w którym zastosowano charakterystyczną dla Finlandii jakość, dzięki której telefon będzie niezawodny.

Nokia G50
Nokia G50

Florian Seiche, CEO, HMD Global:

„Naszą misją od pierwszego dnia było uczynienie wysokiej jakości technologii mobilnej dostępnej dla każdego i na całym świecie. Dzięki Nokia G50 jesteśmy dumni, że możemy udostępnić technologię 5G jeszcze większej liczbie osób. I to nie tylko dziś, ale także w nadchodzących latach, dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania i wysokiej jakości materiałom. Chcemy dać ludziom szansę, aby czuli się dobrze, korzystając ze swojego smartfona dłużej oraz umacniać kulturę aktualizacji, abyśmy wszyscy mogli zmniejszyć nasz ślad węglowy[1]„.

Korzystaj z superszybkiej sieci 5G za mniejszą cenę
Z badań wynika, że do 2024 roku sieć 5G dotrze do 40% świata i będzie obsługiwać 25% wszystkich danych mobilnych[2], dlatego Nokia G50 to smartfon, który jest gotowy na przyszłość. Został on wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 480 MP, który został zaprojektowany z myślą o optymalizacji przyszłych technologii.

Reklamy
Nokia G50
Nokia G50

Smartfon, który myśli o przyszłości
Czy dziś, czy za dwa lata, możesz liczyć na to, że Nokia G50 będzie na bieżąco z najnowszym oprogramowaniem. Smartfon jest już przygotowany na aktualizację systemu do Android 12 i następnych, dzięki czemu zawsze masz dostęp do najnowocześniejszych funkcji, a comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń gwarantujemy przez co najmniej trzy lata.

Test Nokia X20 – smartfon 5G, który został źle wyceniony

Nordycka doskonałość, którą możesz zobaczyć i poczuć
Dwudniowy czas pracy na baterii oznacza, że możesz mieć pewność, że Nokia G50 przetrwa najbardziej wymagające dni. Ponadto, dzięki szybkiemu ładowaniu 18W, nie będziesz tracić czasu na wielogodzinne ładowanie smartfona.

Pozostając wiernym swoim korzeniom, Nokia G50 ma jakość wykonania, z której słyną telefony Nokia.
Od tego czy doskonalisz swoje umiejętności, oglądając filmy online, czy też pochłaniają Cię sceny z rodem z programu „Planety Ziemia”, obraz na 6,82-calowym wyświetlaczu HD+ będzie wyraźny i klarowny.

Uchwyć świat w szczegółach
Wyposażony w aparat 48 MP z trzema obiektywami oraz sztuczną inteligencję telefon Nokia G50 pozwoli Ci uchwycić wszystko w dowolnym świetle. Swoje zdjęcia możesz również personalizować za pomocą funkcji znaku wodnego.

Test Nokia 5.4 – czysty Android i…

Zaufane partnerstwa zapewniają najlepsze doświadczenia w swojej klasie
Spotify umożliwi właścicielom smartfonów Nokia dostęp do 70 milionów utworów i 2,6 miliona podcastów od razu po wyjęciu z pudełka. Zapewniając dodatkową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, ExpressVPN będzie dostępny na wszystkich nowych smartfonach Nokia z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.

Ceny i dostepność

Nokia G50 będzie dostępna w Polsce na początku października w kolorze Ocean Blue w konfiguracji, 4/128 GB. Cena rekomendowana przez producenta to 1199 PLN

Test Nokia 8.3 5G – globalny smartfon 5G

***

[1] Z badania przeprowadzonego w czerwcu 2021 r. wynika, że dziewięciu na dziesięciu (87%) konsumentów podejmuje co najmniej jedno działanie, aby zminimalizować swój wpływ na środowisko, a czterech na pięciu (80%) robi to z powodów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

[2] https://www.vxchnge.com/blog/5g-statistics

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: