Wyprawka szkolna z MSI – promocje

Wyprawka szkolna z MSI – specjalne promocje na podzespoły i akcesoria związane z wrześniowym powrotem do szkoły.

Wyprawka szkolna

MSI, producent sprzętu dla graczy i wysokiej klasy podzespołów komputerowych, przygotował specjalne promocje związane z wrześniowym powrotem do szkoły. Kupując wybrane produkty bądź zestawy można otrzymać zwrot w wysokości nawet do 360 złotych.

Osoby, które chciałyby skorzystać z promocji „Wyprawka szkolna”, mają do dyspozycji bardzo szeroki wachlarz podzespołów objętych akcją. Do wyboru są m.in. płyty główne z serii X570S i B550, zasilacze, chłodzenie cieczą, obudowy PC oraz krzesła gamingowe. Zwrot gotówki można otrzymać przy zakupie jednego produktu lub całego zestawu, gdzie do płyty głównej dobieramy zasilacz, obudowę albo system chłodzenia. W tym drugim przypadku kupujący ma szansę na uzyskanie większego zwrotu.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Aby w łatwy sposób sprawdzić listę produktów i skomponować własne zestawy, MSI przygotowało dedykowaną stronę, na której można zobaczyć jakie korzyści wiążą się ze skorzystaniem z promocji: https://pl.msi.com/Promotion/x570s-b550-liquidcooling-cashback-back-to-school. Promocja trwa do 30 września 2021 roku.

Dla tych, którzy chcą osiągnąć maksymalne skupienie i przewagę w rozgrywkach, MSI przygotowało specjalną promocję, w której do wybranych akcesoriów można zdobyć zestaw saszetek i shaker Gaminate – specjalnego napoju stworzonego dla graczy, zapewniającego długotrwały zastrzyk energii i poprawiającego koncentrację.

Decydując się na zakup myszy MSI GM11, klawiatur GK20 i GK30, zestawów słuchawkowych GH20 lub GH30 V2 albo podkładki pod mysz GD70, otrzymasz Gaminate Starter Pack, który zawiera shaker oraz trzy saszetki pozwalające na przygotowanie półlitrowego napoju.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Chcąc zdobyć Gaminate Power Pack, gdzie oprócz shakera znajduje się aż 30 saszetek, należy zakupić jeden z następujących produktów: mysz GM30 lub GM41, klawiaturę MSI GK50 Elite albo Low Profile, zestaw mysz z klawiaturą GK30 Combo, zestaw słuchawkowy MSI DS502.

Aby skorzystać z promocji należy wejść na stronę: https://promocje.msi.com/promotions/universalna-promocja/, wypełnić formularz zgłoszeniowy i załączyć potwierdzenie zakupu. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ liczba zestawów Gaminate jest ograniczona. Sama promocja kończy się 26 września 2021 roku.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl