Platinet Vlog 4w1 – bardzo przemyślane narzędzie

Vlog w dobrej jakości z zestawem 4w1 od Platinet! Mikrofon, lampa LED, statyw i uchwyt do telefonu/aparatu

Platinet Vlog 4w1
Platinet Vlog 4w1

Termin „Vlog” powstał z połączenia słów „video” i „blog”. Chodzi tu o tworzenie treści wideo, które są atrakcyjne dla odbiorców. Mogą to być materiały o robieniu makijażu czy gotowaniu, albo pokazujące nowe miejsca, w które autor właśnie odwiedził. Bez względu jednak na wybraną tematykę warto zadbać o sprzęt, który pomoże w sprawnym tworzeniu treści z dobrym dźwiękiem i odpowiednim oświetleniem, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Z pomocą przychodzi tutaj najnowszy zestaw od Platinet.

To bardzo przemyślane narzędzie, które pozwala samodzielnie tworzyć materiały dbając równocześnie o wszystkie najważniejsze elementy vbloga, a przede wszystkim naturalny i szybki kontakt z widzami.  Do dyspozycji mamy mikrofon, uchwyt do telefonu, lampę i statyw – w jednym.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja Baseus GaN 2 Pro – niezbędnik w każdym domu

Statyw ma charakter wszechstronny. Można go umieścić na stole korzystając z regulacji w zakresie 90°, albo wygodnie przenosić płynnie nagrywając filmy czy robiąc stabilne zdjęcia.

Mikrofon współpracuje zarówno ze smartfonem, jak i z aparatem, połączenie jest bardzo proste. Wystarczy użyć kabelka z wtyczką Jack 3,5. W zestawie jest też adapter USB typ C – kompatybilny ze smartfonami z gniazdami USB-C. Dźwięk jest dobrej jakości, a to przy vlogowaniu jest niezbędne.

Recenzja ładowarek sieciowych Aukey

Uchwyt pozwala zamontować aparat, albo telefon o przekątnej aż do 6,5”. Lampa LED z 36 diodami LED oferuje trzy poziomy jasności. Temperatura barwowa to 6500 K (± 200 K) – czyli zimne, dzienne światło, które pomaga dobrze oddawać kolory.

Platinet Vlog 4w1 jest dostępny w cenie detalicznej  119zł

źródło: Platinet

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl