Forza Horizon 5 i Halo Infinite w języku nadwiślańskim

Forza Horizon 5 i Halo Infinite w języku nadwiślańskim

Forza Horizon 5 i Halo Infinite

Dobre wieści dla fanów wyścigów i futurystycznych strzelanek. Dwie flagowe produkcje od Xbox Game Studios, zapowiadane na koniec bieżącego roku, będą dostępne w polskiej wersji językowej. Mowa oczywiście o Forzie Horizon 5 i Halo Infinite. Oba tytuły otrzymają spolszczenie w wersji kinowej, również menu każdej z gier będzie przygotowane w języku nadwiślańskim.

Niby Playground Games zabiera miłośników czterech kółek do gorącego Meksyku, ale nie zapomina o, jakże odległej od tego łacińskiego państwa, Polsce. Już 9 listopada Forza Horizon 5 trafi na Xbox Series X|S, Xbox One, PC-ty oraz do biblioteki Xbox Game Pass. Co jeszcze wiadomo o tym tytule? Mapa zlokalizowana w Meksyku – największa i najbardziej rozbudowana z całej serii. Do dyspozycji użytkowników będą m.in. zbocze wulkanu, burza piaskowa, dżungla, a na finał festiwal Horizon. Wśród przeszło 420 pojazdów znajdą się sztandarowe wozy, jak: Mercedes AMG-One oraz Ford Bronco Badlands 2021. Teraz do tego zestawu dołącza w pełni polskie menu i napisy w samej rozgrywce.

Recenzja Huawei MateView GT – nie tylko dla graczy

Także fani Johna-117 i spółki będą mogli stanąć do pojedynku ze Strażnikami i Cortaną korzystając z polskich napisów i interfejsu użytkownika w szóstej odsłonie serii Halo. Ta przygotowana przez 343 Industries gra swoją premierę będzie miała już 8 grudnia. Oprócz wielu misji Master Chiefa na graczy czekał będzie tryb mutliplayer, dostępny w dwóch wariantach. Warto dodać, że każdy z nich będzie miał charakter free-to-play.

Test Hykker Dynamic Bass – dla słuchania ulubionej muzyki

Pierwszy z modułów to Arena, gdzie 4-osobowe drużyny będą mogły zmierzyć się w zrównoważonej rozgrywce w stylu arena shooter. Natomiast drugi to Big Team Battle, w którym udział może wziąć łącznie 24 graczy. Ich pojedynek odbywa się na przyjaznym dla pojazdów, otwartym terenie. Co więcej, w trakcie dynamicznej rozgrywki z nieba spadają nowe bronie oraz pojawiają się taktyczne update’y przekierowujące rozgrywkę na inne tory.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl