Razer Kaira X – do grania na konsolach

Razer Kaira X – do grania na konsolach

Razer Kaira X

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy (kod akcji w Hongkongu: 1337), przedstawiła dzisiaj kilka nowych urządzeń, poszerzających linię sprzętu przeznaczonego na konsole: Kaira X for Xbox i Kaira X for PlayStation, Kaira oraz Kaira Pro for Xbox White, a także Wolverine V2 White Edition. Dzisiaj debiutuje również uniwersalna podstawka do szybkiego ładowania do konsoli Xbox (Universal Quick Charging Stand for Xbox) dostępna w wielu żywych kolorach, idealnie pasujących do oficjalnych bezprzewodowych kontrolerów Xbox.

Dzięki nowej Kaira X gracze mają teraz jeszcze większy wybór, jeśli chodzi o wybór idealnego zestawu słuchawkowego Razera do konsol Xbox czy PlayStation oraz do komputerów PC” – powiedział Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu urządzeń peryferyjnych Razer. „Dzięki nowej, energetycznej gamie kolorów headsetu Kaira X i podstawek ładujących oraz eleganckim białym kolorom, w których będą dostępne Kaira, Kaira Pro i Wolverine V2, gracze mogą być śmiali i promienni, tak jak ich sprzęt”.

Kaira X for Xbox oraz Kaira X for PlayStation

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Kaira X for Xbox i Kaira X for PlayStation zbudowano w oparciu o wielokrotnie nagradzane zestawy słuchawkowe Razera do komputerów PC i korzystają z przetworników TriForce o średnicy 50 mm, aby zagwarantować wysokiej jakości dźwięk podczas grania. Dzięki ulepszonej separacji częstotliwości, przetworniki TriForce zapewniają wyraźne tony wysokie, czyste tony średnie i dudniące basy, dając w rezultacie niezwykle wciągający dźwięk. Elastyczny, montowany na wysięgniku mikrofon kardioidalny HyperClear pozwala na krystalicznie czystą komunikację podczas grania. Mikrofon charakteryzuje się skoncentrowanym, kierunkowym wzorcem zbierania dźwięku z otoczenia, aby eliminować niepożądane szumy tła.

Test Motorola edge 20 – wzbudza pozytywne wrażenie

Dzięki elementom sterującym umiejscowionym na zestawie słuchawkowym, służącym do regulacji dźwięku w locie oraz poduszkom nausznym z pianki Flowknit z pamięcią kształtu i wyściółce pałąka na głowę, Kaira X została stworzona z myślą o wygodzie użytkowania. Dzięki przewodowemu połączeniu analogowemu 3,5 mm, seria Kaira X jest kompatybilna z wieloma platformami – większością konsol, komputerów PC i urządzeń mobilnych. Kaira X for Xbox jest dostępna w klasycznej czerni i bieli, które doskonale będą się komponować z Xbox Series X|S. Na rynku pojawią się także urządzenia w dodatkowych kolorach pasujące do oficjalnych kontrolerów bezprzewodowych Xbox: Shock Blue, Pulse Red i Electric Volt. Natomiast Kaira X for PlayStation, będzie można kupić w kolorze kompatybilnym z bezprzewodowym kontrolerem PS5™ DualSense™.

Aby uzyskać więcej informacji na temat serii urządzeń konsolowych Kaira X for Xbox prosimy zajrzeć tutaj, a dla PlayStation tutaj.

Universal Quick Charging Stand do kontrolerów Xbox

Uzupełnieniem nowej, kolorowej linii Razera przeznaczonej na konsole jest gama uniwersalnych podstawek do szybkiego ładowania, kompatybilnych z kontrolerami Xbox Series X|S, Xbox One i Xbox Elite Series 1. Universal Quick Charging Stands korzystają z magnetycznego systemu dokowania i obsługują szybkie ładowanie, co minimalizuje przestoje w grach. Podstawki są dostępne w kolorach Carbon Black, Shock Blue, Robot White, Pulse Red i Electric Volt, które pasują do oficjalnych bezprzewodowych kontrolerów Xbox. Specjalna edycja o kolrze Aqua Shift jest również dostępna w sklepach Best Buy i Microsoft

Aby uzyskać więcej informacji na temat uniwersalnej podstawki do szybkiego ładowania do konsoli Xbox, prosimy zajrzeć tutaj.

Kaira, Kaira Pro oraz Wolverine V2 White Edition

Dzisiaj ogłoszono również nowe modele Kaira, Kaira Pro i Wolverine V2, wszystkie dostępne od teraz również w kolorze białym, tworząc odważny, czysty i świeży zestaw urządzeń peryferyjnych Xbox Series X|S dla graczy, którzy poszukują stylowych i wydajnych urządzeń peryferyjnych do konsoli Xbox.

Recenzja Platinet USB 3.0 – szyfrowanego pendrive w metalowej obudowie

Dzięki 50-milimetrowym przetwornikom Razer TriForce Titanium i superkardioidalnemu mikrofonowi HyperClear, Kaira Pro zapewnia znakomitą jakość audio przez Xbox Wireless i Bluetooth 5.0, gwarantując podczas rozgrywki dźwięk o niskim opóźnieniu zarówno na Xbox Series X|S, jak i na urządzeniach mobilnych. Kaira for Xbox korzysta z tych samych przetworników TriForce co Kaira Pro i z mikrofonu kardioidalnego, ale działa tylko z Xbox Wireless. Oba zestawy słuchawkowe są wyposażone w poduszki nauszne wykonane z pianki Flowknit z pamięcią kształtu, która zapewniają długotrwały komfort użytkowania. Słuchawki wyposażono także w kontrolki sterujące umiejscowione na zestawie słuchawkowym i korektor dźwięku do muzyki, filmów i gier.

The Wolverine V2 uses Razer’s Mecha-Tactile Action Buttons and D-Pad, tuned for greater responsiveness and accuracy in-game. Two additional remappable bumpers add more customization and flexibility to button layouts, giving gamers more control over their game, including the all-important hair trigger mode for fast-paced action games.

Wolverine V2 wyposażono w przyciski Mecha-Tactile i D-Pad, dostrojone pod kątem większej responsywności i precyzji podczas grania. Dwa dodatkowe bumpery, do których można przypisywać akcje, pozwalają na większą personalizację i elastyczności działania układu przycisków. Gracze mają dzięki temu większą kontrolę nad grą, włącznie z możliwością regulacji skoku spustów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu Razer Xbox White prosimy zajrzeć tutaj.

Recenzja radio FM Feegar Retro – skradło moje serce

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Razer Kaira X for Xbox

  • Czarny/biały – 69,99€ sugerowana cena detaliczna

Shock Blue, Pulse Red i Electric Volt (kolory)

Razer Kaira X for PlayStation

  • 69,99€ sugerowana cena detaliczna

 Razer Universal Quick Charging Stand for Xbox

  • Carbon Black, Robot White, Pulse Red, Shock Blue, Electric Volt (kolory) – 59,99€ sugerowana cena detaliczna
  • Aqua Shift (kolor) – $49.99 USD sugerowana cena detaliczna  

Razer Xbox White Suite

  • Razer Kaira for Xbox – 109,99€ sugerowana cena detaliczna
  • Razer Kaira Pro for Xbox – 159,99€ sugerowana cena detaliczna
  • Razer Wolverine V2 – 119,99€ sugerowana cena detaliczna

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl