OPPO Reno6 z rekordami sprzedaży – o ponad 200%

OPPO Reno6 z rekordami sprzedaży – o ponad 200%

OPPO Reno6 Pro
OPPO Reno6 Pro

Najnowsza seria smartfonów OPPO Reno6 zanotowała w Polsce o ponad 200% lepsze wyniki podczas pierwszych 10 dni sprzedaży w porównaniu do Serii Reno5.

Seria OPPO Reno6 zadebiutowała w Polsce 9 września i przez pierwsze 10 dni była dostępna w ofercie specjalnej. Już w tym początkowym okresie zanotowała ponad dwukrotnie lepszy wynik sprzedaży niż poprzednia generacja w analogicznym czasie.

Dodatkowo udział modelu Reno6 Pro 5G wyniósł blisko 40%, a średnia wartość każdego sprzedanego w ofercie specjalnej urządzenia wzrosła, pomiędzy tymi dwiema generacjami, o ponad 1000 zł. Model OPPO Reno6 5G zanotował ponad dwuipółkrotnie lepszy wynik od modelu Reno5 5G.

Seria OPPO Reno6 – wyjątkowy design i jakość wideo
Seria OPPO jest dostępna w regularnej sprzedaży od 20 września. Tego samego dnia ruszyła kampania telewizyjna OPPO promująca serię smartfonów Reno6, w której pojawił się Marcin Prokop, ambasador marki OPPO w Polsce. Działania reklamowe objęły również, m.in. digital oraz nośniki wielkoformatowe. W ramach kampanii marka OPPO skupia na designie i możliwościach wideo, które są wyznacznikiem serii smartfonów Reno.

Marcin Prokop, Ambasador OPPO w Polsce

Marcin Prokop, Ambasador OPPO w Polsce

Właśnie te dwa wyznaczniki sprawiły, że Seria Reno6 została wyróżniania w konkursie Dobry Wzór 2021. Obydwa smartfony zostały docenione przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego za unikalny design OPPO Reno Glow i zaawansowane funkcje wideo, które oprócz nowych rozwiązań znacząco poprawiają user experience.

Innowacje funkcje wideo w Serii Reno6 to m.in. ulepszona wersja cenionej przez użytkowników funkcji AI Highlight Wideo oraz całkowita nowość – funkcja Bokeh Flare Portrait Wideo, która zapewnia kinowej jakości efekt rozmycia tła.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl