Autodoładowanie w Orange – telefon doładuje się sam

Autodoładowanie w Orange – telefon doładuje się sam

Autodoładowanie w Orange

Ruszyła nowa, unikalna na rynku usługa Autodoładowanie w Orange. To bezpłatne i wygodne rozwiązanie, które doładuje konto telefonu za każdym razem, gdy stan środków spadnie poniżej ustalonego przez użytkownika poziomu.

Test Nokia X20 – smartfon 5G, który został źle wyceniony

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Dzięki usłudze Autodoładowania można zapomnieć o tradycyjnych doładowaniach – telefon będzie zasilany automatycznie, zawsze wtedy, gdy środki na koncie telefonu spadną poniżej ustalonego wcześniej poziomu, a kwota doładowania zostanie pobrana ze wskazanej przez użytkownika karty płatniczej. Podsumowując – konto telefonu będzie się doładowywać samo.

Jak włączyć Autodoładowanie?

  • Wejdź na https://doladowania.orange.pl, zaloguj się i wybierz zakładkę Autodoładowanie
  • Wybierz parametry Usługi
    • podaj numer, dla którego chcesz włączyć Autodoładowanie
    • wybierz kwotę doładowania
    • podaj stan konta, poniżej którego usługa ma automatycznie doładować telefon
  • Dodaj i zapisz kartę płatniczą, z której będą pobierane środki na doładowanie telefonu. Za bezpieczeństwo transakcji odpowiada Blue Media S.A. licencjonowana przez KNF krajowa instytucja płatnicza.

Od tej chwili można zyskać unikalną na rynku wygodę używania telefonu na kartę. Konto zawsze będzie aktywne (oczywiście pod warunkiem posiadania środków na doładowanie na karcie płatniczej). Fakt, że telefon zostaje doładowany tylko wtedy, gdy stan środków tego wymaga odróżnia Autodoładowanie od doładowań cyklicznych, dostępnych na rynku, w których doładowanie jest realizowane danego dnia miesiąca lub co określony odcinek czasu.

Dzięki nowej usłudze użytkownik ma zawsze aktywne konto z możliwością rozmowy, wysłania sms czy korzystania z internetu. System sprawdza stan konta i doładuje go dokładnie wtedy, kiedy jest to potrzebne. W dowolnym momencie można edytować parametry usługi (kwotę doładowania oraz stan konta poniżej którego ma nastąpić doładowanie) lub w ogóle z niej zrezygnować.

Test Sony Xperia 1 III – mnóstwo twórczych możliwości

Przy okazji, po zalogowaniu na konto zyskujesz możliwość podglądu swoich numerów na kartę wraz z ich aktualnym stanem oraz terminem ważności konta.

źródło: Orange

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl