Logitech MX Keys Mini – zaprojektowana tak, aby pomóc zmienić sposób pracy

Logitech MX Keys Mini – zaprojektowana tak, aby pomóc zmienić sposób pracy

Logitech MX Keys Mini
Logitech MX Keys Mini

Firma Logitech zaprezentowała dziś nowe klawiatury MX Keys Mini i MX Keys Mini dla komputerów Mac. Wszystkie najlepsze cechy MX Keys zostały zamknięte w nowej, minimalistycznej formie, która sprawdzi się w każdych warunkach. Nie ma znaczenia czy pracujesz na dużym biurku w studio, czy w domu. Pisz pewnie, wygodnie i stylowo na klawiaturze MX Keys Mini, stworzonej z myślą o wydajności, stabilności i precyzji.

 

Klawisze MX Keys Mini zostały zaprojektowane w układzie Perfect Stroke i rozkładają siłę nacisku równomiernie na powierzchni, dzięki czemu każde naciśnięcie jest ciche, naturalne i płynne – nawet to przy krawędzi klawisza. Mniejszy rozmiar klawiatury umożliwia również wyrównanie ramion podczas siedzenia i pozwala umieścić mysz bliżej klawiatury, co przekłada się na lepszą postawę i ergonomię. Zwiększona stabilność klawiszy optymalizuje szybkość reakcji, a wyczuwalne dotykiem wskazówki dotyczące ułożenia dłoni ułatwiają orientację palców i pozwalają zachować płynność pracy. W MX Keys Mini dostępne są trzy nowe funkcje: klawisz dyktowania (funkcja dostępna w systemach Windows i macOS, dostępna w wybranych krajach), klawisz wyciszania/wyłączania mikrofonu oraz klawisz emoji.

Test Logitech Slim Combo MK470 – minimalizm, nowoczesność i funkcjonalność w jednym

Oferując szybkie ładowanie przez USB-C, MX Keys Mini łatwo łączy do trzech urządzeń bezprzewodowych z Bluetooth Low Energy i jest kompatybilny z Windows, Chrome, Linux i Android, macOS, iOS, iPadOS, Bluetooth i odbiornikiem Logi Bolt USB. MX Keys Mini dla Mac jest zoptymalizowany dla macOS, iOS i iPadOS.

Klawiatury MX Keys Mini pasują do każdej osobowości dzięki trzem kolorom – różowemu, bladoszaremu i grafitowemu – i dobrze współgrają z myszami z serii Master, umożliwiając zbudowanie kompletnego zestawu MX.

Test Logitech do gier: G915 – klawiatura bezprzewodowa i myszka G102

Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu nie tylko doskonałego rozwiązania do pracy, ale również zminimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko. Część plastikowych komponentów myszy MX Keys Mini jest wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR) – 30% w przypadku grafitu i 12% w przypadku jasnoszarego i różowego koloru. Program PCR firmy Logitech ilustruje zaangażowanie marki w projektowanie z myślą o zrównoważonym rozwoju i zdolność do wprowadzania innowacji w celu nadania materiałom drugiego życia, co pomaga zmniejszyć wpływ naszej branży na emisję dwutlenku węgla.

Do końca 2021 roku połowa obecnej linii myszy i klawiatur Personal Workspace firmy Logitech będzie zawierać pewien poziom plastiku PCR, a nowe produkty będą używać plastiku PCR, gdzie tylko będzie to możliwe. Papierowe opakowanie MX Keys Mini jest również pozyskiwane z lasów z certyfikatem FSC(R), co odzwierciedla zaangażowanie firmy Logitech we wspieranie odpowiedzialnego zarządzania światowymi lasami.

Logitech MX Keys Mini
Logitech MX Keys Mini

Cena i dostępność

Logitech MX Keys Mini i MX Keys Mini for Mac będą dostępne od dziś na stronie Logitech.com i u wielu sprzedawców na całym świecie. Sugerowana cena detaliczna MX Keys Mini i MX Keys Mini dla komputerów Mac wynosi 479 PLN. Klawiaturę MX Keys Mini dla firm będzie można kupić pod koniec października na wybranych rynkach. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą lub odwiedzić stronę Logitech.com/workdesk  

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: