mojePZU mobile zintegrowana z HMS

mojePZU mobile zintegrowana z HMS

mojePZU mobile z HMS

Aplikacja grupy PZU, mojePZU mobile, została zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że użytkownicy najnowszych urządzeń Huawei opartych o HMS mogą ją pobierać i korzystać z jej funkcjonalności. Aplikacja mojePZU dostępna była w AppGallery od maja tego roku, ale do tej pory jedynie dla starszych modeli urządzeń Huawei z GMS.

Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021 oraz innowacyjny, składany smartfon Mate Xs.

Test Huawei Mate 40 Pro – potwór fotografii mobilnej

Aplikacja mojePZU to jedna z najbardziej rozbudowanych platform samoobsługowych dostępnych na polskim rynku finansowo-ubezpieczeniowym. Dzięki niej klienci mogą zgłosić szkodę, sprawdzić jej status, kupić niektóre ubezpieczenia majątkowe, a także inwestować oszczędności. Serwis daje także możliwość zapisania się na wizyty lekarskie bez wychodzenia z domu. Platforma mojePZU jest stale rozwijana i wzbogacana o kolejne udogodnienia.

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) to największa instytucja finansowa w Europie Środkowo-Wschodniej. Działa w pięciu krajach: w Polsce, Estonii, na Litwie, Łotwie i Ukrainie, a jej skonsolidowane aktywa sięgają 380 mld zł. Na czele Grupy stoi PZU SA, którego tradycje sięgają roku 1803, kiedy na ziemiach polskich powstało pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe.

Huawei Mate Xs – składany smartfon w naszych rękach

Tylko w Polsce Grupa PZU ma ok. 22 mln klientów. Jest liderem rynku ubezpieczeniowego oraz znajduje się w ścisłej czołówce na rynkach usług bankowych, inwestycyjnych i opieki zdrowotnej. Marka PZU należy też do najlepiej rozpoznawalnych, znanych praktycznie każdemu Polakowi. Od 2010 roku PZU SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i od momentu debiutu znajduje się w indeksie WIG20. Od roku 2019 wchodzi także w skład indeksu zrównoważonego rozwoju WIG-ESG.

 

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 141 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 550 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: