HP – czas na urządzenia z Windows 11

HP – czas na urządzenia z Windows 11

Najważniejsze funkcje nowego sprzętu HP obejmują regulowane kamery, które sprawiają, że spotkania wirtualne stają się jeszcze bardziej komfortowe.
HP GlamCam zadba o nasz perfekcyjny wygląd w czasie wideo konferencji, a HP Palette, czyli oprogramowanie do cyfrowej przestrzeni roboczej, ułatwi nam wykonywanie pracy online. 

Komputery PC stały się w czasie pandemii ważniejsze niż kiedykolwiek przedtem. Według najnowszych badań HP, 36% respondentów twierdzi, że nadal będzie oglądać telewizję, filmy i nagrania wideo w takim samym stopniu, jak w 2020 roku. Jedna trzecia użytkowników twierdzi, że zamierza wciąż korzystać ze swoich komputerów PC do prowadzenia rozmów wideo.Natomiast 73% respondentów oczekuje urządzenia, które zaoferuje im wystarczającą moc i profesjonalne funkcje, które pozwolą im wyrażać siebie w kreatywny sposób.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja iiyama G-Master – zakrzywiony monitor z e-sportowym zacięciem

Ostatnie 18 miesięcy na zawsze zmieniło sposób, w jaki pracujemy, uczymy się i bawimy. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, użytkownicy potrzebują urządzeń wyposażonych w najnowsze technologie, które dotrzymają  im kroku i będą nawiązywać do ich stylu życia powiedziała Josephine Tan, Global Head and General Manager, Consumer PCs w HP Inc.  Jesteśmy podekscytowani faktem, że nowatorskie połączenie HP
i Windows 11 im w tym pomoże. 

 HP Spectre x360 16-calowy laptop 2 w 1 – idealny do pracy zdalnej, jak i wirtualnych spotkań

Konsumenci poszukują technologii, która jest przenośna i jednocześnie wydajna. HP Spectre x360 to
16-calowy laptop 2 w 1, dostępny w kolorze „nocturn blue” z niebieskimi akcentami i „nightfall black”
z akcentami w kolorze jasnego mosiądzu.  Co jeszcze go wyróżnia?

 • W czasach, gdy rozmowy wideo stają się normalnością, pierwszy na świecie 16-calowy laptop PC ze zintegrowaną, inteligentną kamerą 5 MP ułatwia logowanie za pomocą funkcji Windows Hello. Kamera jest wyposażona w fizyczną migawkę, sterowaną za pomocą klawisza skrótu, a we wszystkich aplikacjach korzystających z kamery wyświetlany jest ekranowy wskaźnik, przypominający użytkownikowi o jej stanie, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.
 • HP GlamCam w HP Command Center zwiększa komfort prowadzenia rozmów wideo, dzięki trybowi upiększania, który poprawia wygląd skóry, zębów i oczu. Funkcja Auto Frame, pozwala na zrobienie przerwy i odejście od komputera. Korekcja oświetlenia dostarcza odpowiednią ilość światła na twarz, dostosowując słabe warunki oświetleniowe (kluczowe przy zmianie pomieszczenia np. z domu na taras). Urządzenie automatycznie blokuje się, gdy odchodzimy i budzi się, gdy się zbliżamy. Gdy odwracamy wzrok, ekran przyciemnia się, aby oszczędzać baterię; a jeśli ktoś stoi za nami, urządzenie zamazuje ekran, aby chronić przed próbami podglądania przez ramię. Co więcej, otrzymujemy liczne przypomnienia, w tym o czasie spędzonym przy ekranie
  i odległości od niego.
 • Niezależnie od tego, czy chodzi o strumieniowe odtwarzanie najnowszego filmu, czy edycję perfekcyjnego zdjęcia, wyświetlacz o proporcjach 16:10 oraz rozdzielczości do UHD+OLED
  z VESA True Black HDR i 100% kalibracją kolorów ożywia bogate detale i wizualizacje. Zyskujemy dodatkowych 22 mm przestrzeni widzenia, w porównaniu z wersją 15-calową, dzięki 91% współczynnikowi proporcji ekranu do obudowy.
 • Dźwięk ożywa dzięki nowo zaprojektowanym głośnikom, które zapewniają większą głośność, bardziej zrównoważone tony wysokie oraz funkcję AI Noise Removal, która wycisza wszelkie hałasy z otoczenia.
 • Doskonała wydajności dzięki sprawdzonej platformie Intel® Evo, procesorowi 11. generacji Intel®️ Core™️ i7, karcie graficznej NVIDIA® GeForce RTX 3050,obsłudze Wi-Fi 6E z funkcją Network Booster i Bluetooth 5.2 oraz nawet 17 godzinom pracy na baterii.
 • Jest to pierwszy konsumencki notebook HP wykonany z aluminium CNC pochodzącego
  z recyklingu. Jest on wyposażony w klawiaturę wykonaną zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, ramki i obudowę głośnika z plastiku pochodzącego z oceanów, a także opakowanie
  z formowanego włókna, które pomaga zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. Posiada również certyfikat EPEAT® Gold i ENERGY STAR®.

 

HP Spectre x360 2w1 z 16 calowym ekranem, wyposażony w 5 MP kamerę z podczerwienią , a także inteligentnymi funkcjami, które pozwalają być w kadrze i przy odpowiednim oświetleniu. Jest to pierwszy konsumencki notebook HP wykonany z aluminium CNC pochodzącego z recyklingu.
HP Spectre x360 2w1 z 16 calowym ekranem, wyposażony w 5 MP kamerę z podczerwienią , a także inteligentnymi funkcjami, które pozwalają być w kadrze i przy odpowiednim oświetleniu. Jest to pierwszy konsumencki notebook HP wykonany z aluminium CNC pochodzącego z recyklingu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl