T-Mobile – 30% zniżki na koszulki reprezentacji Polski

T-Mobile – 30% zniżki na koszulki reprezentacji Polski

Przed polską kadrą jeszcze kilka meczów w fazie eliminacyjnej do Mistrzostw Świata 2022. Sportowe emocje nie opuszczają nas nawet na chwilę, dlatego T-Mobile w tym tygodniu w ramach „Happy Fridays” dla klientów indywidualnych przygotowała 30% rabatu na koszulki reprezentacji Polski dostępne w sklepie R-GOL.com. Kod zniżkowy można odebrać od 1 do 5 października w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

koszulki reprezentacji Polski

Tym razem kod rabatowy na sportowy gadżet można odebrać od 1 do 5 października (do końca dnia) w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści „HF” na numer 80800. W wiadomości zwrotnej użytkownik otrzyma kod zniżkowy, który należy wpisać na stronie: https://www.r-gol.com/koszulki-reprezentacji-polski/. Z promocji można skorzystać także w sklepach stacjonarnych R-GOL.com. Wybrana koszulka z pewnością pozwoli jeszcze mocniej wczuć się w sportową atmosferę – czy to na stadionie, czy przed telewizorem.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja Baseus GaN 2 Pro – niezbędnik w każdym domu

Z promocji można skorzystać do 8 października. Każdy klient może wykorzystać tylko jeden kod.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl