Fort Boyard – ostatnie odcinki w niedzielę

Fort Boyard – ostatnie odcinki już w najbliższą niedzielę na Viaplay

Fort Boyard

  • W niedzielę, 3 października, na platformie Viaplay pojawią się dwa ostatnie odcinki ‘Fortu Boyard’, w których wystąpią: Adam Zdrójkowski, Kamila Wybrańczyk, Osi Ugonoh, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Czadoman, Anja Orthodox, Mateusz Ziółko, Olga Łasak, Damian Kordas, Krystian Ziętkowsky, Daniel ‘Xantos’ Rolley.
  • Nowa odsłona ‘Fortu Boyard’ składa się z ośmiu odcinków – sześć z nich można już teraz obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Oferta Viaplay w Polsce obejmuje produkcje oryginalne Viaplay Originals, światowej klasy filmy i seriale, programy dla dzieci oraz transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Test Mibro Lite – smart zegarek dla zdrowia

W nowej odsłonie programu ‘Fort Boyard’ wzięło udział 48 gwiazd polskiego show biznesu, do tej pory poznaliśmy 36 spośród nich. W niedzielę, 3 października, na platformie Viaplay pojawią się dwa ostatnie odcinki, w których będzie można zobaczyć zmagania ostatniej dwunastki uczestników.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

‘Fort Boyard’ to niezwykle popularny program rozrywkowy, który posiada szerokie grono wiernych fanów na całym świecie. Dotychczas powstały 34 edycje, które były nagrywane w tytułowym forcie, mieszczącym się w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Najnowsza odsłona programu z udziałem polskich gwiazd jest dostępna w serwisie Viaplay. To pierwszy polski program Viaplay Originals – czyli produkcja oryginalna dostępna wyłącznie dla subskrybentów platformy streamingowej, na której można zobaczyć również wiele światowej klasy filmów i seriali, programy dla dzieci oraz transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Formuła programu jest niezmienna od lat, a w każdym odcinku dwa zespoły poddawane są wielu wymagającym próbom. Członkowie rywalizujących ze sobą drużyn muszą zmierzyć się z wyzwaniami sprawdzającymi ich zręczność oraz wytrzymałość, a także rozwiązywać wiele skomplikowanych zagadek logicznych. Cel jest jeden – zdobycie złota znajdującego się w skarbcu tytułowego Fortu Boyard. Zgodnie z zasadami programu główna nagroda każdego odcinka przekazywana jest na wybrany cel charytatywny.

Test Nokia X20 – smartfon 5G, który został źle wyceniony

Obecnie na platformie Viaplay dostępnych jest 6 odcinków, które przyciągnęły przed ekrany szerokie grono widzów. Do tej pory mogliśmy obserwować zmagania takich osobowości polskiego show biznesu jak: Karolina Pisarek, Marcelina Zawadzka, Ewelina Lisowska, Anna Skura, Laura Breszka, Beata Pawlikowska, Magdalena ‘Kajra’ Kajrowicz, Agnieszka Rylik, Dawid Kwiatkowski, Rafał Maślak, Rafał Jonkisz, Sławomir Zapała, Tomasz Ciachorowski, Rafał Maserak, Michał Koterski czy Wojciech Gola. Odcinki z ich udziałem można obejrzeć już teraz na platformie Viaplay.

W niedzielę, 3 października, pojawią się nowe, dwa ostatnie odcinki serii. W 7 oraz 8 odcinku wystąpią: Adam Zdrójkowski, Kamila Wybrańczyk, Osi Ugonoh, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Czadoman, Anja Orthodox, Mateusz Ziółko, Olga Łasak, Damian Kordas, Krystian Ziętkowsky i Daniel ‘Xantos’ Rolley.

Prowadzącymi w najnowszej odsłonie ‘Fortu Boyard’ są Elżbieta Romanowska, jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek oraz prezenter i artysta kabaretowy, Mariusz Kałamaga. W rolę mędrczyni wcieliła się natomiast Tamara Gonzales Perea. W programie wystąpiła również drag queen Papina McQueen, która zapraszała uczestników do pokoju zagadek.

Recenzja radio FM Feegar Retro- skradło moje serce

Za produkcją programu odpowiedzialny jest czołowy producent telewizyjny w Polsce – Endemol Shine Polska. Firma ma już na swoim koncie wiele znanych produkcji – od filmów fabularnych i seriali telewizyjnych po programy typu talent show, reality show i teleturnieje. Endemol Shine Polska jest częścią międzynarodowej grupy medialnej Banijay.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl