Razer – kamerka internetowa oraz karta przechwytująca – Kiyo X i Ripsaw X

Razer – kamerka internetowa oraz karta przechwytująca – Kiyo X i Ripsaw X

Razer poszerza swoją ofertę urządzeń do streamingu, prezentując podstawową kamerkę internetową oraz kartę przechwytującą – Kiyo X i Ripsaw X. Oba urządzenia są skierowane do osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze streamowaniem, ale którym zależy na wysokiej jakości prezentowanych materiałów wideo.

Kamera internetowa Razer Kiyo X USB zapewnia wybór pomiędzy rozdzielczością Full HD lub ultrapłynnym strumieniowaniem 60 FPS z rozdzielczością 1080p 30 FPS lub 720p 60 FPS. Dzięki w pełni konfigurowalnym ustawieniom w Razer Synapse, streamerzy mogą dostosowywać ustawienia wideo w locie, zachowując cały czas ostrość obrazu dzięki wbudowanemu autofokusowi.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja iiyama G-Master – zakrzywiony monitor z e-sportowym zacięciem

Kiyo X jest dostarczany z bezpłatnym oprogramowaniem Razer Virtual Ring Light, konfigurowalną aplikacją oświetleniową, która wykorzystuje monitor komputera jako źródło oświetlenia, zapewniając dzięki temu zoptymalizowane oświetlenie podczas połączeń wideo i transmisji strumieniowych.

Dedykowana karta do przechwytywania Razer Ripsaw X zapewnia doskonałą jakość wideo w rozdzielczości do 4K przy 30 klatkach na sekundę. Przy wykorzystaniu zarówno HDMI 2.0, jak i USB 3.0, karta zapewnia łączność o niemal zerowym opóźnieniu i maksymalną szczegółowością obrazu z dowolnego kompatybilnego urządzenia źródłowego, w tym lustrzanek cyfrowych i innych przenośnych aparatów z wyjściem HDMI.

Recenzja Platinet USB 3.0 – szyfrowanego pendrive w metalowej obudowie

Ripsaw X to karta przechwytująca typu plug-and-play, która nie wymaga instalowania urządzenia wewnątrz komputera PC i jest kompatybilna z popularnymi programami do przesyłania strumieniowego.

Razer Kiyo X i Razer Ripsaw X są dostępne w sprzedaży od 30 września 2021 r. Oprogramowanie Razer Virtual Ring Light będzie dostępne w październiku 2021 roku.

  • Kiyo X dostępna w cenie 89.99€ na Razer.com oraz u wybranych sprzedawców.
  • Ripsaw X dostępna w cenie 139.99€ na Razer.com.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl