MSI – zestaw akcesoriów i kody do gier AAA

MSI – zagarnij zestaw akcesoriów warty ponad 1200 złotych i kody do gier AAA. ruszyły kolejne promocje z okazji jesiennych powrotów do szkoły i na uczelnie.

MSI - zestaw akcesoriów

Osoby, które zakupią wybrane produkty, mogą otrzymać zestaw gamingowych akcesoriów MSI lub dostęp do Battlefield 2042, FIFA 2022 czy Deathloop.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Chętni, którzy chcieliby skorzystać z promocji Full Power i otrzymać akcesoria gamingowe MSI, muszą zakupić zestaw komputerowy w skład którego wchodzi obudowa, karta graficzna, płyta główna i zasilacz oraz opcjonalnie chłodzenie wodne i dysku M2. Wszystkie te podzespoły muszą być sygnowane logiem MSI i znajdować się na jednym rachunku.

Jeżeli zestaw będzie kosztował mniej niż 7 000 zł otrzymamy klawiaturę MSI Vigor GK30, mysz gamingową MSI Clutch GM11, podkładkę MSI GD20 oraz słuchawki MSI Immerse GH20. Jeśli natomiast kwota 7 000 zł zostanie przekroczona możemy liczyć na pakiet składający się z klawiatury MSI GK50 LP, myszy MSI Clutch GM20, słuchawek MSI DS502 oraz podkładki MSI GD70. Wartość drugiego zestawu to prawie 1 000 zł.

Dodatkowo, jeśli na rachunku pojawi się jeden z wybranych monitorów objętych promocją, można zgarnąć MSI Headset Stand HS01 wraz z MSI WR01 Wrist Rest. Szczegóły i dokładne warunki promocji znajdują się na specjalnie przygotowanej przez MSI stronie: https://promocje.msi.com/promotions/full-power/

kody do gier AAA

Z kolei w ramach promocji Back to Game gracze, którzy zdecydują się na zakup jednego z wybranych monitorów MSI z serii Optix, mogą po rejestracji rachunku otrzymać kody do gier – Battlefield 2042, FIFA 2022 czy Deathloop. Dokładna lista monitorów objętych promocją oraz zestawów gier dostępna jest na stronie: https://promocje.msi.com/promotions/back-to-game/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: