Amazfit – nowe smartwatche z nowym systemem operacyjnym

Amazfit – nowe smartwatche z nowym systemem operacyjnym

Amazfit

Nowy system operacyjny zaprojektowany z myślą o smartwatchach zoptymalizuje monitorowanie parametrów zdrowotnych, obniży zużycie energii i zapewni płynniejszą interakcję z użytkownikiem.

Amazfit, marka Zepp Health (NYSE: ZEPP), zamierza wprowadzić na rynek nowe smartwatche w ramach jednej z najpopularniejszych serii marki. Będą one posiadać liczne funkcje służące do monitorowania stanu zdrowia i aktywności fizycznej.

Recenzja Baseus GaN 2 Pro – niezbędnik w każdym domu

Nowe produkty będą wyposażone w innowacyjny, mocny i intuicyjny system operacyjny przeznaczony do smartwatchów. W porównaniu do dotychczasowego systemu operacyjnego nowy jest zaprojektowany z myślą o optymalizacji działania inteligentnych urządzeń do noszenia Amazfit – zamiast korzystania z czerpiącego dużo energii systemu operacyjnego dla smartfonów. Nowy system operacyjny, który zgodnie z koncepcją ma być lekki, płynnie działający i praktyczny w użyciu, pozwoli użytkownikom uniknąć mozolnych czynności przy sprawdzaniu danych na temat ich stanu zdrowia, a także ograniczy zużycie energii o 65% w porównaniu do poprzedniego systemu operacyjnego na smartwatche.

Amazfit jako czołowa globalna marka w branży inteligentnych urządzeń do noszenia oraz w sektorze szeroko rozumianych inteligentnych technologii kontynuuje osiąganie ambitnych celów w zakresie innowacji, stylu i funkcji dostosowanych do potrzeb użytkownika przy tworzeniu nowych urządzeń.

Więcej informacji na temat wzbogaconych funkcji nowych produktów Amazfit będzie można uzyskać o 17:00 (GMT+1) 11 października 2021 r. podczas globalnej premiery produktów Amazfit. W wydarzeniu można wziąć udział online za pośrednictwem profili Amazfit na TwitterzeFacebooku i YouTube.

Źródło: Amazfit

[1] Według danych International Data Corporation (IDC) Worldwide Quarterly Wearable Device Tracker

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1638850/2021926_121127.jpg

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: