Słuchawki Creative Chat do wygrania w konkursie moje biurko

Słuchawki Creative Chat do wygrania w konkursie moje biurko

Od 4 października Zapraszamy wszystkich Czytelników serwisu: TECHNOSenior do udziału w konkursie „moje biurko”, w którym można wygrać słuchawki Creative Chat. Fundatorem nagrody jest Creative, światowego lidera w dziedzinie produktów rozrywki cyfrowej.

Creative Chat
Creative Chat

Creative Chat to stereofoniczny zestaw słuchawkowy, który zadziała na wszystkich systemach operacyjnych i platformach za pośrednictwem standardowego 4-polowego złącza analogowego 3,5 mm typu jack. Zestaw jest kompatybilny z większością popularnych aplikacji konferencyjnych, takich jak Zoom, Microsoft Teams, Skype, Cisco WebEx, Facebook Messenger i Google Meet.

Słuchawki Creative Chat są niezwykle lekkie (192 g) i kompaktowe, z małymi dookołausznymi muszlami, o konstrukcji zamkniętej.  W słuchawkach zastosowano specjalny elektretowy mikrofon pojemnościowy, który posiada dodatkowo zintegrowaną technologię redukcji szumów. Mikrofon znajduje się na regulowanym pałąku, który łatwo można schować, kiedy go nie używamy.

Creative Chat

Pełna recenzję słuchawek przeczytacie  w artykule: Test Creative Chat – prosty sposób na prowadzenie rozmów

Konkurs polega na zaprezentowaniu (w formie zdjęcia z dodatkowym opisem) redakcji TECHNOSenior domo0wego biurka (miejsca pracy, nauki itp.).

Od 04.10 do 30.10.2021 do godziny 12:00, na adres konkurs@technosenior.pl należy wysyłać swoje propozycje udziału w konkursie.

Przy ocenie komisja weryfikacyjna, będzie zwracać uwagę na prezentację miejsca oraz opis (do czego chcę użyć słuchawki Creative Chat).

Główną nagrodą w konkursie są słuchawki Creative Chat – po testach Redakcyjnych.

Wybór najciekawszych pomysłów dokonywany jest przez Redakcję TECHNOSenior

 UWAGA! Aby konkurs został rozstrzygnięty musi być zgłoszone min. 10 prac. W przypadku mniejszej ilości zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia konkursu aż uzbiera się 10 zgłoszeń.

Uwaga:

Nagroda będzie wysłana tylko na teren Polski, na podany adres nagrody za pośrednictwem kuriera.

Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie danych adresowych, adresu mailowego, oraz numeru telefonu (do wysłania nagrody).

Zwycięzcy Nagród w Konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie imienia, nazwiska lub Nick’a  na stronach Konkursu.

Autor zezwala na publikację pracy konkursowej i wykorzystania jej w przyszłości na blogu i portalach społecznościowych techno-senior.com i https://creative.com

Organizator nie jest odpowiedzialny za niedostępność Konkursu wskutek problemów z przesyłaniem danych, ani też nie gwarantuje, że strony sieci Web będą wolne od zakłóceń lub błędów. Organizator nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych lub uszkodzenia podczas lub po transmisji.

Organizator ustanawia adres korespondencyjny to: konkurs@technosenior.pl – dla wszelkiej korespondencji związanej z Konkursem.

Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian specyfikacji Nagród. Zmieniony Regulamin wchodzi w życie z chwilą jego opublikowania na stronie internetowej.

Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe ani na ich równowartość pieniężną.

Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez Organizatora do dn. 01.11.2021r

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: