Kolporter – promocja na doładowania T-Mobile i Heyah przedłużona

Kolporter – promocja na doładowania T-Mobile i Heyah przedłużona

 

Promocja na doładowania

We wrześniu br. w salonikach Kolportera trwała akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy, kto kupił starter tej sieci, a następnie go zarejestrował, otrzymywał atrakcyjny rabat. Ze względu na duże zainteresowanie promocja została przedłużona.

Czas trwania akcji promocyjnej został wydłużony o kolejny miesiąc. Każda osoba, która w październiku 2021 roku, w jednym z saloników Kolportera, zdecyduje się na zakup startera T-Mobile lub Heyah w cenie 5 zł, otrzyma jednorazowy kod rabatowy w wysokości 15 zł na zakup doładowania o nominale 25 zł. Warunkiem otrzymania kodu rabatowego jest rejestracja zakupionego startera w saloniku Kolportera. Kod rabatowy na zakup doładowania, w promocyjnej cenie za 10 zł, można wykorzystać do 30 listopada br.

Akcja T-Mobile i Heyah jest przeprowadzana w naszej sieci po raz piąty w tym roku.
O jej atrakcyjności i popularności mogą świadczyć częste pytania napływające do nas od klientów saloników. Chcą oni wiedzieć, kiedy promocja będzie zorganizowana ponownie. Cieszymy się, że wzbudza ona tak duże zainteresowanie, a nasi klienci chętnie z niej korzystają  – mówi Urszula Łukowiec, starszy specjalista Działu Marketingu Kolportera.

Test Nokia XR20 – na wszelki wypadek

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią ok. 650 saloników prasowych. Spółka zatrudnia w całym kraju blisko tysiąc osób.

źródło: Kolporter

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: