Sharp HT-SBW202 – przystępny cenowo 2.1-kanałowy soundbar

Sharp HT-SBW202 – przystępny cenowo 2.1-kanałowy soundbar

Sharp HT-SBW202
Sharp HT-SBW202

Nowy członek rodziny soundbarów Sharp, model HT-SBW202 z bezprzewodowym subwooferem, to idealne uzupełnienie domowego zestawu audio-wideo, które dzięki przystępnej cenie pozwoli szerokiej grupie odbiorców istotnie poprawić jakość dźwięku towarzyszącego oglądaniu telewizji. Model ten idealnie pasuje do telewizorów 40-calowych i większych.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Podczas projektowania HT-SBW202 Sharp skorzystał z dekad własnych doświadczeń w dziedzinie dźwięku, dzięki czemu soundbar prezentuje imponującą scenę i możliwości dźwiękowe, przekształcając każdy salon w salę kinową i zapewniając całkowitą maksymalną moc wyjściową 200 W. Trzy fabrycznie dostępne tryby korektora (Wiadomości, Film, Muzyka) zapewniają indywidualne charakterystyki dźwięku dopasowane do treści, a dodatkowo można skorzystać z korektora i uzyskać brzmienie zgodne z osobistymi preferencjami. Bezprzewodowy subwoofer, czyli głośnik niskotonowy o dużej mocy zapewnia kinowe brzmienie basów.

Test Sharp HT-SBW800 – dostarcza wysokiej jakości wrażeń z kina domowego
Oprócz świetnego brzmienia Sharp HT-SBW202 wyróżnia się eleganckim i ponadczasowym wzornictwem, które doskonale pasuje do każdego telewizora. Wysokiej jakości obudowa w kolorze czarnym z matowym wykończeniem i elegancki metalowy front będą ozdobą każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy soundbar znajdzie się na ścianie, czy na blacie szafki, można go łatwo zainstalować i skalibrować w zależności od dostępnej przestrzeni i upodobań.

Bluetooth umożliwia bezprzewodowe przesyłanie sygnału audio z telefonu lub tabletu. Optyczne wejście cyfrowe gwarantuje doskonałą transmisję dźwięku z telewizora, odtwarzacza Blu-ray lub konsoli do gier. Ponadto do dyspozycji jest wejście AUX 3,5 mm do podłączenia urządzeń zewnętrznych, a także złącze USB.

Sharp HT-SBW202
Sharp HT-SBW202

Do soundbara dołączony jest w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania. Dodatkowo, dzięki złączu HDMI ARC/CEC, możesz sterować soundbarem za pomocą pilota do telewizora. Sondbar może być również sterowany za pomocą przycisków dostępnych na samym urządzeniu.

Nowy model; Sharp HT-SBW202 uzupełnia bogatą ofertę soundbarów firmy Sharp. Niezależnie od tego, czy jest to model samodzielny, z bezprzewodowym subwooferem czy wyposażony w najnowszą technologię dźwięku Dolby Atmos, firma Sharp oferuje idealne rozwiązanie soundbarowe na każdą kieszeń. Marka stawia na najwyższej klasy dźwięk w atrakcyjnej cenie.

Więcej informacji na temat soundbarów firmy Sharp można znaleźć na stronie internetowej firmy Sharp Consumer Electronics. https://www.sharpconsumer.com

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: