Słuchawki Baseus od dziś na półkach Biedronki

Słuchawki Baseus od dziś na półkach Biedronki

Baseus

Od dziś na półkach Biedronki ponownie dostępne są produkty marki Baseus. Tym razem są to słuchawki bezprzewodowe w cenie 99 zł/para – w dwóch wariantach: czarne słuchawki nauszne oraz drugie – białe douszne. Te akcesoria sprawdzą się podczas słuchania muzyki w domu, w szkole, w pracy czy podczas aktywności fizycznej.

Słuchawki nauszne marki Baseus to bezprzewodowe urządzenie, które stanie na wysokości zadania podczas słuchania muzyki praktycznie w każdym miejscu. Dzięki łączności za pomocą Bluetooth można ich używać podczas aktywności fizycznej albo wykonując codzienne domowe obowiązki. Są również bardzo lekkie.

Słuchawki Baseus są niezwykle smukłe, a swoim designem przyciągają wzrok. Wykonane są z czarnego tworzywa ze srebrnymi elementami, co dodaje im klasy i elegancji.

Test Hykker Dynamic Bass – dla słuchania ulubionej muzyki

Na panelu bocznym jednej ze słuchawek znajduje się włącznik urządzenia oraz dioda poziomu naładowania baterii.

Sam czas ładowania jest krótki, a swojej ulubionej muzyki można słuchać już po 1,5 godzinie. Słuchawki marki Baseus mogą pochwalić się długim czasem działania do nawet 40 godzin na 70% głośności, a to za sprawą akumulatora 450 mAh/3,7 V. Urządzenie jest bezprzewodowe, łączy się z urządzeniami za pomocą Bluetooth 5.0 (zasięg od źródła audio sięga do 10 metrów). Czas czuwania słuchawek wynosi 300 godzin. W skład zestawu wchodzą słuchawki, przewód USB typu C, przewód minijack 3,5 mm oraz instrukcja obsługi urządzania. Dostępne są w cenie: 99 zł/para.

Urządzenie: Słuchawki nauszne bezprzewodowe
Model: Baseus Encok D02 Pro
Złącze: USB typ-C
Zasięg: 10 m
Czas pracy: 40 h (70% głośności)
Czas czuwania: 300 h
Czas ładowania: 1,5h
Akumulator: 450 mAh/3,7 V
Łączność: Bluetooth 5.0
Materiał: ABS+PC

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl