Huawei Nova – do premiery nowego smartfona – atrakcyjne promocje

Huawei Nova – do premiery nowego smartfona – atrakcyjne promocje

Huawei Nova

Przygotuj się na premierę nowego smartfona z serii Huawei Nova na huawei.pl – do zdobycia zniżki i vouchery na zakupy

Huawei zaprasza wszystkich oczekujących na premierę nowego smartfona z serii Huawei Nova do udziału w atrakcyjnej promocji, w której do wygrania są kupony zniżkowe do sklepu huawei.pl i vouchery na zakup wybranych urządzeń za 1 zł, w tym smartfona Huawei Mate 40 Pro. Promocja potrwa do 21 października lub do wyczerpania zapasów.

Test Huawei nova 5T – design klasy premium i potężna optyka

Uczestnicy każdego dnia mają nową szansę na wygraną. Do zdobycia są kupony zniżkowe 200 zł, 100 zł i 50 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie huawei.pl oraz vouchery na zakup jednego z urządzeń za 1 zł na huawei.pl – smartfona Huawei Mate 40 Pro, opaski Huawei Band 6 i opaski Huawei Band 4.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zalogować się za pomocą ID Huawei lub zarejestrować nowe konto, następnie wejść w baner, znajdujący się na stronie internetowej: https://consumer.huawei.com/pl/offer/nova-teaser/, a następnie kliknąć w przycisk „Start”, aby odebrać jedną z nagród.

Test Huawei P40 Pro+ 5G – fotograficzny potwór w naszych rękach

Zniżki nie łączą się ze sobą – jedna zniżka może zostać wykorzystana na jedno zamówienie na huawei.pl. Zdobyty kupon lub voucher zostanie automatycznie przypisany do konta użytkownika i może być wykorzystany w ciągu 45 dni od dnia jego otrzymania. Regulamin promocji znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/offer/nova-teaser-regulamin/

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: