Windows 11 – ogólnie dostępna aktualizacja – oto kilka najważniejszych funkcji

Z dniem 5 października w każdej strefie czasowej na świecie rozpoczyna się udostępnianie systemu Windows 11 w formie bezpłatnego uaktualnienia na kwalifikujących się komputerach z systemem Windows 10 oraz na nowych komputerach z preinstalowanym systemem Windows 11.

Windows 11
Windows 11

Oto kilka najważniejszych funkcji, jakie oferuje system Windows 11: 

  • Nowe funkcje, które zbliżają Cię do tego, co kochasz:
  • Stworzony dla graczy – Windows 11 został stworzony z myślą o grach, z innowacyjnymi nowymi funkcjami, które mogą przenieść wrażenia z gier na PC na wyższy poziom, takimi jak AutoHDR i DirectStorage. Zawiera także wbudowaną aplikację Xbox, w której możesz przeglądać, pobierać i grać w ponad 100 wysokiej jakości gier PC z biblioteki Xbox Game Pass Ultimate i PC.
  • System operacyjny dla hybrydowej pracy i nauki – od dziś firmy mogą zacząć korzystać z Windows 11 na wydajnych komputerach PC oraz w chmurze dzięki Windows 365 lub Azure Virtual Desktop.
  • Chip-to-cloud Protection – Windows 11 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi staniemy w nowym środowisku pracy i nie tylko.
  • Nowe narzędzia i zasoby dla programistów – Windows 11 jest przeznaczony dla wszystkich programistów – niezależnie od tego, czy tworzą aplikacje na komputery PC, strony internetowe, telefony, konsole do gier czy inne urządzenia – i zapewnia najbardziej płynną pracę. Bardziej otwarty sklep, głębokie integracje programistyczne i nowy wygląd to tylko początek.
  • Dostępny na najszerszej gamie urządzeń – firma Microsoft jest dumna, że może zaoferować system Windows 11 na szerokiej gamie urządzeń cenionych partnerów: Acer, AMD, ASUS, Dell, HP, Intel, Lenovo, Qualcomm, Samsung i Surface.
    • Ponadto, przypominamy, że większość nowych urządzeń i akcesoriów Surface – w tym Surface Laptop Studio, Surface Pro 8 i Surface Go 3 – będzie powszechnie dostępna od jutra, 5 października, w sklepie Microsoft Store na stronie microsoft.com oraz u innych głównych sprzedawców detalicznych, w tym w sklepach Best Buy i Amazon.

Test Microsoft Surface Laptop 4 – nadal wygląda świeżo i modnie

Windows 11 dla firm:

 Najbardziej wydajna i najbezpieczniejsza wersja systemu Windows w historii, prosta w obsłudze dla IT, stworzona z myślą o biznesie i pracy hybrydowej.

Zachęcamy do odwiedzenia Tej strony, na której znajdują się wszystkie informacje o ogólnej dostępności systemu Windows 11.

źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: